• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Orman elfleri özel üretimleri

• Konuyu başlatan DeletedUser216
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser216

Guest
Merhabalar

Orman elflerini oynamaktayım, şuana kadar herşey sırayla gidiyordu ancak aşağıda resmini de koyduğum üzere (anladığım kadarıyla manayı kullanarak ağaçlandırma alanında orman hayaletleri, treant filizleri vb. ürünler yetiştireceğiz) bir uyumsuzluk yok mu? Ağaçlandırma alanı açılmadan 2 grup önce açılan şehir genişletmesi için treant filizi ve orman hayaletleri istiyor. Bu işte bir gariplik yok mu?

2uppbg7.jpg

343swli.jpg

DeletedUser3

Guest
Hayır bir terslik yok zaten Şehir Genişletmesi 37 ile başlayan teknoloji ağacı dalı tek bir daldır ve diğer teknolojiler ile bir bağlantısı yoktur. Önce ortadaki dalı tamamlamalı sonra aşağıdaki dala geçmelisiniz. Eğer en alttaki dal bir üstteki dal ile bağlansaydı dediğinizde haklıydınız.

DeletedUser216

Guest
Demek istediğinizi anladım, sadece dümdüz ilerlersek evet sorun olmuyor ama yine de bana saçma geldi açıkçası. Önce 37'yi sonra 38'i açmak mantıklı olan iken ben önce 38'i açabileceğim, ardından ağaçlandırma alanını açıp ürünleri yetiştirip 37'ye döneceğim.
Cevap için teşekkür ederim.