• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Oynanmayan Hesaplar

• Konuyu başlatan DeletedUser64
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64

Guest
Merhaba ;

Dünya haritası üzerinde 6 bölge uzağa gittim fakat hala 1 tane oynayan gelişen komşum yok ya bu oynamayanları belirleyip silemiyor muyuz . En azından yardımlaşma , mal alışverişi konusunda bence çok daha keyifli olacaktır çok büyük sıkıntı bence ...

FeRo ...

DeletedUser16

Guest
Bana oyuna girmeyenler bir ayda siliniyor dendi ama silinen görmedim bende herkes aynı yerinde :)

DeletedUser

Guest
Evet bende bundan oldukça şikayetçiyim.Yakınımda 10 şehir varsa 9u oyunu bırakmış.
Bu hesaplar haftada 1 silinse çok yararlı olur bizim için.Hem yardımlaşma artar hemde oyuncular arasındaki iletişim.
Çünkü bu şekilde sadece yoldaşlıktakilerle bagımız olacak ki bu bag bile çok zayıf henüz

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser3

Guest
Oyuncular siliniyor ama bir anda değil. Belli miktarlarda ve belli zamanlarda. Konuyu genel sohbete taşıyorum. Yeni bir öneri ya da fikir öne sürülmemiş çünkü.

DeletedUser65

Guest
Haftada 1 silinmesi oldukça kötü bir sonuç doğururdu, şahsen ben böyle olmasını doğru bulmuyorum. Zamanında 6 ay boyunca girmediğim hesaplarıma girip başladığım tarayıcı oyunları vardı. Fakat belli bir puanın altındaki oyuncuların daha erken silinmesi sanırım ayarlanabilir. Şu an Türkiye sunucusu kendini yeni yeni geliştiriyor; zamanla sunucudaki aktif oyuncu sayısı artacak ve ticari teklifler konusunda sıkıntı çekmeyeceğiz.

DeletedUser75

Guest
Güzel bir noktaya gelmişsiniz. Oyundaki oynanmıyan insaların silinmesi güzeldir temizlik şart onların yerine daha çok hammadde lazım dimi :D

DeletedUser75

Guest
Hala aynı sorunlar devam ediyor ! 1 aydır enaşşa 1m para kaybı yaşadım

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Sürekli bu uygunsuz nicklileri bildiriyorum lakin bitmiyorlar, oyuna uygunsuz açma sensörü eklensin. :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Gün içinde ya 1 kez yada hiç giriyorum abi ben vaktim kalmıyor ve artık cidden hayatın zorluklarını anlamış bulunmaktayım, çok yoğunum.
Kusura bakmayın.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser75

Guest
Canın sağolsun aslan parçası şaka yapıyorum :) bende az bi süre sonra başlıcam işe runları yapmaya çalışıyorum