• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Oyuna "Balık Avı" adı altında kalıcı etkinlik veya faaliyet istiyoruz...

Albatros1907

Aktif Üye
Geçen ben de biri ile konuştum 60 liraya hesabımı almak istiyordu

Dedim 5 senelik oyunu sana niye 60 liraya vereyim 60bine veririm :D

3213 adlı eklentiyi görüntüle

Sonra belli oldu ki bazı şeyleri yanlış anlamış

Bu arkadaş da benzer bir yanılgı yaşıyor olabilir :)

3214 adlı eklentiyi görüntüle
Arkadaş yanılgıya düşmüş mücahit 450 elmasa 41 genişleme diyor bilmiyor ki o genişlemenin ilk fiyatı sonradan değişiyor :)

Raithen

Özel Üye
Suraya iki foto bıraktım.. sadece 60 ekmek lazim.. gereken elmas bu kadar..

EA8F1CCC-5B3B-457A-9B5A-4AF6665D4E43.jpeg

0E0A2294-B9E9-4CA0-8EE9-9E91FCBFD6FF.jpeg

Metin 5 ortak bulup danaya girsen daha iyi hem sevap kazanirsin hem fakir fukaraya dağıtırsın..

isbara

Çalışkan Üye
sazan avı olsa bence daha çekici olur :)
şaka bi yana da;
yılda 7/8 etkinlik, kule, turnuva, macera,yoldaşlık derken elvenar artık yoruyor beni 5 senelik emeği bırakıp gidemiyorumda
yeni birşeyler eklenirse katılmazsan geri kalıyon katılsan bi dert...
hani dinginlik diyorsun ya stres yapıyor yukarlarda...
en azından macera falan kalksa etkinlikler her mevsim 1 yani yılda 4 olsa,kule-turnuva aynı anda başlayıp bitse falan biraz huzur bulsak...

sazan avı olsa bence daha çekici olur :)
şaka bi yana da;
yılda 7/8 etkinlik, kule, turnuva, macera,yoldaşlık derken elvenar artık yoruyor beni 5 senelik emeği bırakıp gidemiyorumda
yeni birşeyler eklenirse katılmazsan geri kalıyon katılsan bi dert...
hani dinginlik diyorsun ya stres yapıyor yukarlarda...
en azından macera falan kalksa etkinlikler her mevsim 1 yani yılda 4 olsa,kule-turnuva aynı anda başlayıp bitse falan biraz huzur bulsak...
Arkadaşlarla anlaşıp arada 1-2 hafta ara verin biz öyle yapıyoruz iyi oluyor.

Azcık kuleye de ara verin bari yakalayalım :p
Oralara bakmıyorum bile, asıl 19 sandıkta bir kerecik olsun geçin bizi puan olarak. 1 ay yemeyin içmeyin asker toplayın yapın işte. :p
Mesele mermerde kolay turnuvada yapabilirsiniz yarışalım yoldaşlık olarak o zamana kadar kupalar da gelir belki. :) Yok dersiniz kolay yolları aramıyoruz hadi tozda yapalım, 1 hafta toplayın gücünü bizimkiler de o zamana kadar tatilden dönerler. :)

DNDR-ASR

Süper Üye
Oralara bakmıyorum bile, asıl 19 sandıkta bir kerecik olsun geçin bizi puan olarak. 1 ay yemeyin içmeyin asker toplayın yapın işte. :p
Mesele mermerde kolay turnuvada yapabilirsiniz yarışalım yoldaşlık olarak o zamana kadar kupalar da gelir belki. :) Yok dersiniz kolay yolları aramıyoruz hadi tozda yapalım, 1 hafta toplayın gücünü bizimkiler de o zamana kadar tatilden dönerler. :)
Tatil modundayım sonra bakalım, kapışırız ne olacak kazanamasak da eğleniriz bana her zaman uyar ;)

Raithen etmiyor mu yardım :), şikayet etmiş bile kimse yardım pek istemiyor, isteyin elinden ne geliyorsa yapar çekinmeyin lütfen, o da yetmezse bir hesap göndereceğim ederiz ne demek,. :)
Kampanya bile yaptık ses yok

Calyps0

Aktif Üye
bazı arkadaşlara gözlük öneriyorum kırmadan incitmeden çünkü bi yoldaşlığa bakarken daha orda kim var kim yok göremiyorlar galiba. bizim olduğumuz yerde kimin ihtiyacı karşılanmamış bp veya mal olsun fark etmez. hesap göndeririz diyen oyuncu arkadaşımıza yada yoldaşlığına bişey lazım olursa hesap göndermeden de hallederiz çok şükür o kadar gücümüz var. jestine jest yapalım yanlış anlaşılmasın.

Raithen

Özel Üye
Konunun guc var guc yok oldugunu sanmıyorum.. iyi niyetle yapilan bir muhabbet ki Kubrick bile katilmis, Cevval yazmış karsilik verilmis.. Durduk yerde yazilmamis.. Bariscil bir sekilde kapatalim burada konuyu istersen..

Raithen ve Calypso nun cavdanshir e katkılarını keşke her yoldaşlıktakiler birbirine yapsa.
Konuya dönecek olursak , komşusu olarak Metin Senguler in uzun süredir oynamadığını söyleyebilirim (en son kule ödüllerine kızdığını biliyorum) , bu yüzden bu konu gerçekten kapanabilir, burdaki herkes haklı : oyundaki elmas ile bir yerlere gelmek o kadar kolay değil , istenilen de aslında elmas satmak değil uzun süre oyunu oynatmak diye düşünüyorum