• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Pazar teklifleri sorunu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Merhaba.Pazar teklifleri konusuda bir sorunum var.Bir üye 500 parşömen karşılıgında 500 ipek istiyor,kabul ediyorum fakar 500 ipek depomda görünmüyor.Görünmesi için oyunu yenilemem gerekiyor sürekli.Ürünleri örnek olarak verdim

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Benzer sorun bende de arada sırada olabiliyor: bir teklifi kabul et diyorum ama kabul edilmiyor. Daha sonra düzeliyor ciddi bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Benzer sorun bende de arada sırada olabiliyor: bir teklifi kabul et diyorum ama kabul edilmiyor. Daha sonra düzeliyor ciddi bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

İyi Forumlar
MisteR

Bu bahsettiğiniz sorun daha farklı sanırsam. ROSEMIA kabul ediyor ama görsel olarak ürünlerin geldiğini görebilmesi için sayfayı yenilemesi gerekiyormuş. Benim anladığım bu yanlış mı anladım?

DeletedUser3

Guest
Şöyle bir sorunun olduğunu doğruladık ROSEMIA.

Bir teklif koydunuz ve teklifiniz kabul edildi ama ürünleri bir etkilişime girmeden göremiyorsunuz. Bu sayfa yenileme olabilir, yapılarınızdan ürünleri toplamak olabilir. Bir işlem yapınca ürünleriniz doğru olarak görünüyor ancak.

İşin güzel yanı bu yazılımcıların bilgisi dahilinde :)

DeletedUser

Guest
Yani görünmeyen ürünleri mesela konutlardan sikke toplayınca görebilirim öyle mi?

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Sevgili @Berhudarol benim sorunum farklı evet, değerli @ROSEMIA'nın yaşadığı sorun bende olmuyor benimki daha farklı.

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.