• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Tüccar Pazar toptancı sorunu

DeletedUser

Guest
Merhaba.Tüm oyuncuların pazarlarında ipek kristal parşömen vs var fakat bende imalathaneleri oldugu halde yok.Neden acaba?

DeletedUser7

Guest
Toptancı kısmında bonuslu ürünlerinizi göremezsiniz ve toptancıdan onları satın alamazsınız. Sizin gibi tüm oyuncularda toptancı böyledir. Kimse toptancıdan bonuslu olan ürününü satın alamaz.

DeletedUser3

Guest
Bir not da ben eklemek isterim. Mesela kristal sizin bonus ürününüz ve ipek ile parşömen sizin bonus ürününüz değiller. Eğer ipek ve parşömeni toptancıdan almak isterseniz öncelikle "Krsital Üretim Artışı" teknolojisini açmanız gerekir.
http://screenshotuploader.com/s/1508g5vda

Bundan sonra ipek ve parşömen toptancının raflarında sergilenmeye başlar. Eğer bunu yapmazsanız toptancıda bu malları göremezsiniz.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Merak ettiğim bir şey var bu konu hakkında.
Mesela bende Çelik bonıuslu ben bu ürünü pazardan alamaz mıyım? Böyle bir değişiklik getirilemez mi?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Merak ettiğim bir şey var bu konu hakkında.
Mesela bende Çelik bonıuslu ben bu ürünü pazardan alamaz mıyım? Böyle bir değişiklik getirilemez mi?

İyi Forumlar
MisteR

Sistem çok üretebildiklerinizi üretip az üretebildikleriniz ile takas etmeniz üzerine kurulu. Siz herşeyi toptancıdan alabiliyor olsaydınız çoğu oyun mekaniği kullanım dışı kalırdı. Birbiriniz ile yapacağınız ticaretler gibi. Kalıntıların toplanması gibi. Daha pek çok şey sayılabilir.

DeletedUser

Guest
Benim parşömen bonuslu üretimim değil,araştırmasını yaptım şehrimede kurdum.Fakat hala pazarda göremedim bu ürünü

DeletedUser3

Guest
Bonuslu ürününüzün üretim artışı araştırmasını yapmalısınız.

İpek Üretim Artışı

DeletedUser

Guest
Kafamı karıştırıyorsunuz ama :)
Yukarda 'bonuslü ürünlerinizi pazarda göremezsiniz' dediniz.Benim bonuslu üretimlerim kalas,ipek,kristal.Bunları zaten pazarda göremicem.
Fakat parşömenide göremiyorum,araştırmasını yaptıgım halde.

DeletedUser3

Guest
Kafamı karıştırıyorsunuz ama :)
Yukarda 'bonuslü ürünlerinizi pazarda göremezsiniz' dediniz.Benim bonuslu üretimlerim kalas,ipek,kristal.Bunları zaten pazarda göremicem.
Fakat parşömenide göremiyorum,araştırmasını yaptıgım halde.

Öncelikle şu hatayı giderelim :)
Sizin bonus mallarınız kalas, ipek ve mücevher. Kristal değil.

Şimdi teknoloji ağacınıza gidip orada ipek üretim artışı teknolojisine bir bakın. Bu araştırmayı tamamlamış mısınız? Bunu tamamlarsanız kristal ve parşömeni toptancıda görebilirsiniz.

DeletedUser

Guest
Pardon ben o ikisini hep karıştırıyorum :)
Şuan o araştırmadayım,bugun biter.Teşekkür ederim şimdi anladım :)