• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Proje Müdürü Lucas ile yapılan röportaj hakkında yorumlar

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler

Proje Müdürü Lucas ile yapılan röportaj
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Ad Astra

Çalışkan Üye
Merhaba,

Gelsin Tristeria hesabı ile yapsın turnuva sonra aynı görüşte olacak mı sayın Lukas, eğer olacaksa ben de bugüne kadar yeni turnuva hakkında söylediklerimi geri alacağım. Benim yorum yapacak bir şey kalmamış. O konu benim için tabu olmuş, daha konuşmuyorum kimse ile, ne yoldaşlıktaki arkadaşlarımın canı sıkılsın ne forumu ziyaret edenlerin. Ad Astra için buradayım, kendi hesabım için değil.
Ve lütfen kimse yanlış anlamasın, çok güzel yönler kesinlikle var, turnuvayı takım çalışmasına dönüştürmesi gerekiyordu zaten, ama bunu yüzlerce çok fazla ilerlemiş oyuncularını oyuna küstürmeden yapması gerekiyordu. Ve sanmıyorum forumdaki tüm yorumları dikkate aldığını, bizim forumdan bahsetmiyorum zaten, diğer ülke forumları okusunlar.
Geçenlerde HannKai ile yoldaşlıkta sohbet ediyorduk, arkadaşım üşenmedi değişik ülkedeki ilk sıradaki oyunculara bakmış, senin şehrin normal değil demiş bana, öyle şehir yok, ve turnuvayı hesaplarken hali ile senin gibi oyuncuları hesaba katmamışlar demiş, belki de haklı, ama katması gerekiyordu, hata burada.

İyi oyunlar herkese.

Virtus

Özel Üye
Turnuva hakkında özellikle yabancı forumlarda ve tabii ki bizim forumumuzda da oldukça fazla konuşma yapıldı. Bunların büyük bir kısmının Elvenar tarafından okunduğundan emin olabilirsiniz. Bir oyuncu olarak fikrim (bir duyum yada bir bilgi değil) turnuva sisteminin zaman içerisinde ufak tefek değişiklikler göreceği yönünde.

Benim asıl, röportajda hoşuma giden soru şuydu. Elvenar'ın en çok nesini seviyorsunuz?

Bizde Elvenar Türkiye serverında oynayan yüzlerce oyuncuyuz. Bunu konuşabiliriz bence eğer sizlerde isterseniz.

Başlangıç olarak ben bir kaç cümle yazmak isterim.

Çok uzun zamandır oyun oynayan birisi olarak, fantastik orta çağ; dokusu, ırkları, mistik olayları, hikayeleri, efsaneleri ile her zaman ilgimi çekmiştir. Elvenar'ın bunların bir çoğunu hoş bir biçimde barındırdığını ve işlediğini düşünüyorum. Oyuna ayırmam gereken zamanın etüdünün iyi yapılmış olması da bana hitap ediyor. Etkinlikleri başarılı buluyorum. Farklı bir çok yön var tabi ama çok da uzatmaya gerek yok :)

Ad Astra

Çalışkan Üye
Merhaba Virtus,

Anlıyorum, güzel şeylerden konuşalım istiyorsunuz, ama siz de biliyorsunuz bu röportajının amacı sevgili Proje Müdürü tek boynuzlu atları seviyor veya sevmiyor öğrenmek değildi, insanlar çok tepkili o kadar yorum yapılmış ve hiç bir şey değişmiyor neden yapımcılardan hiç bir açıklama gelmiyor, madem bizim fikrimiz önemli değil neden bizden yorum istemişler. Bunu yapmak artık zorundaydılar, gerçi pek işe yaramadı insanların güveni kaybolmuş.

Bu oyunu gerçekten çok seviyordum, nedenleri saymak istesem yazılacak çok şey var, benim için en önemli yardımlaşma olması, güzel sohbetler, arkadaşlıklar, espiri yapmayı seven biriyim, hayatımda en çok sevdiğim şey gülmek, yoksa oyun çok, online olmayan harika oyunları keşfettim, ama ne kadar güzel olurlarsa olsunlar Elvenar'ın verdiğini vermiyorlar.
Bu konuda yeni oyuncular veya gelişim ortasında olan arkadaşlar yorum yapsalar daha güzel olacaktı.

Dostlar

Yeni Üye
Oyuna yeni başlayan biri olarak diğer oyunlar arasında farklılık çok büyük. Mükemmel bir masal ortamı ile insanların gözüne büyük ölçüde etkileyen arka plan ve efekler ile iyi olmuş söyliyebilirim. Bunun dışında etkinlikler olarak biraz gün içerisinde arttırabilir olması ve ileriki süreçlerde meydan okuma gibi iç eklemeler de gelmeli
Başarılar