• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Puan

• Konuyu başlatan DeletedUser109
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser109

Guest
Mobilden girdiģimde bilgi puanları sadece araştırma için kullanılabiliyor. Araştırmalarım bitti. Puan barı dolu. Kadim mucizelere atamıyorum. Yeni bilgi puanı kazanamıyorum. Pc den girme imkanım yok . Mağduriyetim nasıl giderilecek?

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Ticket açmadıysan bir an önce destek sisteminden bir tane açmanı öneririm. En çabuk cevaba ve çözüme öyle ulaşacaksındır. Umarım mağduriyetinden önce sorunun giderilebilir de sen de dahil kimse daha fazla mağdur olmaz. Mağduriyetin için de en etkili yol destek sisteminden Elvenar ekibine ulaşman olacaktır.

DeletedUser919

Guest
Mobilden girdiģimde bilgi puanları sadece araştırma için kullanılabiliyor. Araştırmalarım bitti. Puan barı dolu. Kadim mucizelere atamıyorum. Yeni bilgi puanı kazanamıyorum. Pc den girme imkanım yok . Mağduriyetim nasıl giderilecek?
Merhaba girayus1,

Mobilden henüz Kadim Mucizeler'e BP atılamamaktadır. Bu özellik gelene kadar tarayıcı üzerinden girmelisiniz ya da mobil cihazınıza farklı bir tarayıcı indirerek masaüstü görünümünde giriş yaparak giriş yapabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımınız