• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eski Duyuru Rün Parçası Değişimi - Çok Yakında

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Virtus

Özel Üye
window_border_large.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler
Bugün, fazlasıyla beğeneceğinizi düşündüğüm ve çok yakında oyuna eklenecek olan yeni bir özelliği duyurmak istiyorum. :)

Artık Kadim Mucizeler araştırma sekmesinde yeni bir seçenek bulacaksınız. Bu yeni seçenek ile biriken Rün Parçalarını, kendi şehrinizdeki Kadim Mucizelerin araştırmasına Bilgi Puanı olarak ekleyebilirsiniz (10 KP) veya bunları başka bir oyuncunun Kadim Mucizelerine (15 KP) katkıda bulunmak için kullanabilirsiniz.
Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşabilirsiniz.
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Pann

Eski Ekip Üyesi

Yeni Özellikler

Sevgili İnsanlar ve Elfler

17 Şubat 2022 tarihinden itibaren bazı yeni değişikliklerin geçerli olacağını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Artık Kadim Mucizeler araştırma sekmesinde yeni bir seçenek bulacaksınız. Bu yeni seçenek ile biriken Rün Parçalarını, kendi şehrinizdeki Kadim Mucizelerin araştırmasına Bilgi Puanı olarak ekleyebilirsiniz (10 KP) veya bunları başka bir oyuncunun Kadim Mucizelerine (15 KP) katkıda bulunmak için kullanabilirsiniz.

Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.