• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Rün Parçası Değişimi Yorumları

Virtus

Özel Üye
ThreadHead.png

Rün Parçası Değişimi

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Ben dokunmam rünlerime, büyü parçaları gibi olacak kesin çok değerli olacaklar, her ne kadar cazip gelse de 40 görüşü üreten tarif büyü parçalarına da dokunmadım , geleceği hep düşünerek hareket ederim. :)
Ama yenilik gerçekten güzel.

Wezen

Çalışkan Üye
Bu tarz yenilikler işte yan hesabı azaltır ama bitirmez :cool:
Rünler daha ne gibi değerli olabilir diye düşünüyorum ama bulamıyorum. Keşke 1 rün 5 (bana göre yine az) elmas olsa :)
Bana göre zararlı işlerin yanında yararlı işlerde oluyor. Eski yıllarda bolca verilen değerli yapıları etkinliklerde artık göremez olduk.
Oyunun kendini sürekli yenilemesi iyiye işaret bu oyunu seviyoruz.

Manastır rünü anca manastıra yatırabiliriz, günbatımına ait rün sadece o kadime, yani çok da sevinmeyin, bu yenilik yeni ve orta seviyelerdeki oyunculara yönelik, alacaksınız yoldaşlığa yardım edeceksiniz, gönlü bol olanlar karşılıksız yardım eder, olmayanlar takas yapar, bizde takas yok mesele, bize gelenler şanslı, karşılıksız yardım ediyoruz çoğu zaman ve bu yenilikle daha da çok yardım etme şansımız olacak.
Bunlar sadece bende olanlar, 5 tane hesap daha var öyle, ne yapacağım o kadarını, bir kısmını bırakırım ne olur ne olmaz yarısından fazlasını yardıma gider.
Ekran görüntüsü 22-01-2022 04.29.21.png

Invasion

Meşhur Üye
Ben dokunmam rünlerime, büyü parçaları gibi olacak kesin çok değerli olacaklar, her ne kadar cazip gelse de 40 görüşü üreten tarif büyü parçalarına da dokunmadım , geleceği hep düşünerek hareket ederim. :)
Ama yenilik gerçekten güzel.
Kefenin cebi yok harca güzel kardeşim benim harca gitsin :):)

Bunlar sadece bende olanlar, 5 tane hesap daha var öyle, ne yapacağım o kadarını, bir kısmını bırakırım ne olur ne olmaz yarısından fazlasını yardıma gider
Ben bunu yıllardır söylüyorum! bizim bu @Tristeria çoook yardım sever, hele yaşlılar olunca bi başka... :):)

grkn3425

Aktif Üye
Bencede çok doğru bir karar.... birde mümkünse eski eserleri kulede verme oranını biraz daha yükseltme olanağı olsa daha süper olurdu en azından geride kalan ve yeni başlayan arkadaşlar için bazı eserler çok önemli ve değerli ( ateş anka kuşu ) gibi serisi ( Kutup ayısı ) serisi gibi... birde takas sadece üretim mallarında değil de kültür yapılarında geçit kaynaklarında olsa fena olmaz bunun gibi bir çok şeyden mahrum kalan arkadaşlar var...

Invasion

Meşhur Üye
birde mümkünse eski eserleri kulede verme oranını biraz daha yükseltme olanağı olsa daha süper olurdu en azından geride kalan ve yeni başlayan arkadaşlar için bazı eserler çok önemli ve değerli ( ateş anka kuşu ) gibi serisi ( Kutup ayısı ) serisi gibi...

Herkesin istek ve beğenisi,ihtiyacı farklı olduğu için sanırım o dediğini sıraya koymuşlar Gürkan. Ama katılıyorum tabikide her şey oyuncular için :):)

grkn3425

Aktif Üye
Herkesin istek ve beğenisi,ihtiyacı farklı olduğu için sanırım o dediğini sıraya koymuşlar Gürkan. Ama katılıyorum tabikide her şey oyuncular için :):)
Son zamanlarda etkinliklerden verilen eserler çok muhteşem değil açıkçası en kötü bir kültür yapısından bile alınabilir verdikleri... daha etkileyici ve daha işe yarar bir şeyler düşünülebilir örneğin kuş yemi üretme şansımız olması çok muhteşem olurdu

Raithen

Özel Üye
Oyuncular ne kadar doyumsuz surekli bir istek hahaha.. muhtesemi bulmusuz ama cok muhtesem degil gibi konusmussunuz.. :)

Invasion

Meşhur Üye
Oyuncular ne kadar doyumsuz surekli bir istek hahaha.. muhtesemi bulmusuz ama cok muhtesem degil gibi konusmussunuz..
Ya rai bi seferde tribünlere oynama be kardeşim :) koca bir etkinliğin çöp yapılarından oluştuğunu gördüğümüz olmadı mı ? daha iyisini istemek doyumsuzluk mu ? bak mesela gürkan kuş yemi içinde bir öneri sunmuş gayet mantıklı. Burda ne fayda olacaksa herkese faydası olacak tabi kademesine göre hesaplarda değişkenlik gösterecek ;);)

grkn3425

Aktif Üye
Bulduğumuz Muhteşem neymiş bir söylesin 3 ekinlik geçti ben pek bir şey göremedim muhteşem anlayışımız farklı... formdaki kademenin yada kıdemin benim için bir bir değeri yok oyunda herkesin işine ne yarıyorsa onu söylerim... gerisi onların bileceği iş..

Raithen

Özel Üye
Hahaha oneri yapiyorsunuz desteklemiyor muyum Invasion bey ask olsun.. ben etkinlik odulleri muhtesem demedim.. sizin yaziniza gore sanki etkinlik odulleri muhtesem ama cok muhtesem de degil gibi bir sey cikiyor yani.. siz diyorsunuz oduller muhtesem diye.. demiyorsaniz da öyle olmus oyle anlasiliyor.. konu forumdaki kıdeme nerden geldi ne alakasi var..

Pann

Eski Ekip Üyesi
Son zamanlarda etkinliklerden verilen eserler çok muhteşem değil açıkçası en kötü bir kültür yapısından bile alınabilir verdikleri... daha etkileyici ve daha işe yarar bir şeyler düşünülebilir örneğin kuş yemi üretme şansımız olması çok muhteşem olurdu

Merhaba grkn3425,

Rün parçaları değişimden çok fazla uzaklaşmamak için evcil hayvan yemi konusunda çok kısa bir cevap vermek istiyorum. Geçtiğimiz günlerde facebook'ta yapılan soru cevap etkinliğinde benzer bir soru soruldu. Burada verilen cevabı referans alarak size bu konuda biraz bilgi vermek istiyorum.

Bildiğiniz gibi, şu anda Büyü akademisi ustalık özelliği ile evcil hayvan yemi üretebiliyorsunuz. Sayıca çok fazla olmasa da mutlaka bu tarifi görebiliyorsunuz ve "bir yudum berraklık" büyüsünü de kullanarak tarifleri değiştirebilirsiniz, böylece tarifler arasında daha fazla evcil hayvan yemi bulabilirsiniz. Fakat neden diğer etkinlik ödüllerı arasında daha fazla yer bulmadığına gelirsek bunun cevabını oyun dengesinin korunmasında bulabiliriz. Oyuna baktığınızda evcil hayvan yemi oldukça güçlü bir büyü, bu kadar talep edilme nedeni de aslında buradan geliyor.
Bu kadar güçlü olan herhangi bir büyünün yaygın olarak elde edilebilmesi, oyun dengesini çok kolay değiştirebilir. Önerilerimizi sunarken oyun dengesinin nasıl etkileneceği hep ayrıntılı düşünmemiz gereken bir etkendir. Bu etki göz önüne alındığında evcil hayvan yemi konusunda şu an için, en azından sorulan soruya cevaben kule ödülleri arasında yer almayacağı söylendi. İleride bu konuda değişiklikler olması elbette mümkün, bu nedenle hiçbir öneriyi "asla gerçekleşmeyecek" olarak değerlendirmeyi uygun görmüyorum, koşullar ve şartlar her zaman değişebilir. Ama oyunun temel dinamiklerini düşünürsek şu an için neden daha fazla yem görmediğinizin nedenini bu şekilde açıklayabilirim.