• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Rün Parçası Değişimi Yorumları

Invasion

Meşhur Üye
@Pann dan çok tatmin edici bir cevap gelmiş :D hakikaten iyi manager hakkını veriyor :)
Ederim abime de ne demek, tabi limitiniz olursa, çünkü bununla beraber limit de gelecek, kafasına göre artık bp atılmayacak. :)
Hiç şaşırmadım ! haddim değil ki seni denemek :) elinden gelen bişeyi esirgemiyeceğini biliyorum !...

Hahaha oneri yapiyorsunuz desteklemiyor muyum Invasion bey ask olsun..
@Raithen ne ara beni bey ettin kardeşim :) kıdem konusuna bilemem ama siz biz olayını anlamadım. Kim olursa olsun paylaştığı bişey kafama yatarsa desteklerim. Yatmazsada eleştiride yaparım usulünce tabi,çözümde üretmeye çalışırım. Gelelim benim muhteşem anlayışıma, oyundan ziyade oyuna dahil olan tanıdığım çok renkli arkadaşlarım oldu,hepsi kendi çapında muhteşem insanlar.Ben bu muhteşem insanlarla vakit geçirebildiğim,bişeyler paylaşabildiğim için bu oyunu seviyorum you understand me ? :)

Başlangıç limiti 2740 KP, bu limit her gün 80 KP artıyor, limiti artırmak için başka oyuncunun kadime yatırım yapması gerekiyor, ayrıca bir kadim tamamladığı zaman da limit artıyor, gayet adaletli ve güzel bir sistem olmuş, sadece almayacaksınız yatırmak da gerekiyor, 5 kadimi birden tamamlamaya çalışmayın tek tek geliştirin limit konusunda sıkıntı çekmezsiniz.

grkn3425

Aktif Üye
Başlangıç limiti 2740 KP, bu limit her gün 80 KP artıyor, limiti artırmak için başka oyuncunun kadime yatırım yapması gerekiyor, ayrıca bir kadim tamamladığı zaman da limit artıyor, gayet adaletli ve güzel bir sistem olmuş, sadece almayacaksınız yatırmak da gerekiyor, 5 kadimi birden tamamlamaya çalışmayın tek tek geliştirin limit konusunda sıkıntı çekmezsiniz.
Teşekkürler...

Invasion

Meşhur Üye
Elde biriken rün leri çözün dedik ama olayı sanırım oyun idarecileri yanlış anladılar :) Adalet başta lazımdı sonda değil,artı olmaya oldu malzeme aktarımına neden sınır gelmiyor ? oda olsun tam olsun öyle değilmi ! İşleyen çarka ancak böyle çomak sokulur. O biriken rünleri bize sorsalar daha farklı değerlendirile bilirdi ve haliyle böyle bir kaosa yol açılmazdı. Bu gidişle bu oyunun kaybedeni oyun yapımcılarının kendisi olacak tabi çokta umurlarındaysa...

Merhaba,
Bu konu ile ilgili bir önerim var, bilmiyorum bekli bu bilgi ilerde eklerler, bir sürü bp yardımda bulundum kendim ne kadar bp yardımı alabilirim bilmek isterdim, yani şu kadar limitiniz var veya şu kadar kalmış bir bilgi çok güzel olurdu.

senin ihtiyacın olduğunu sanmıyorum...
Ben tek hesapla oynamıyorum ki, kadimleri senin hesabından daha düşük hesaplar var, onlar yan değil hepsi ana hesap ve hepsini geliştiriyorum.

Ve bu sistem sayesinde onların kadimleri daha hızlı gelişecek, ben beğendim, benim gücüm yan hesaplara yetmiyordu, tek hesapla oynamıyorum, insanlar 15-20 hesapla turnuva yapıp 1 hesaba aktarıyorlardı bende 8 ana hesap yani o insanlarla eşit olmak için 200-300 yan hesabım olmalıydı.

Son düzenleme:
O konuda haklısın diyecek bir şeyim yok ama bizim için çok kötü oldu 5 sende kadimler gelişmez çoğuda oyunu bırakabilir
5 senelik hesap hiç mi rün yok, takasa girin, ben öyle geliştireceğim, 500 yatıracam 500 alacağım.
Yeni oyuncular için kötü diyenler de var, yeni oyuncuların kadimleri kaç bp alıyor, bizdeki gibi 2000--2300 değil, ama turnuvadan ödülleri aynı alıyoruz, bir zahmet tabi ki bizdeki rün birikimi konusunda avantajlı olacağız, her şey yeni oyunculara olmasın bir zahmet, turnuva onlar için, geçit lütüflar onlar için, biz 1 ırkı aylarca geçiyorduk şimdiki oyuncular 1 haftada geçebilirler eğer turnuva yapıyorlarsa.
Siz de biraz hesap kitap yapın, dedim önce tek tek geliştirin kadimleri, bp artık sıkıntı değil, gidip yanlarda turnuva kasmaya gerek yok, oyunun keyfine bakın, biraz sabır, bu yenilik bir günde tüm kadimleri basın diye gelmemiş sonuçta.
Ben de isterdim limit olmasın kimse istemez ama düşünün ki limit yok o zaman sadece eski oyuncular kazanacak, yan hesaplarda dolu olan rünleri atacak, bizde sınır yok ki.

Son düzenleme:

Wezen

Çalışkan Üye
Oyun bazı değişiklikleri ile oyuncu kazanır, bazıları ile oyuncu kaybeder.
Bu değişiklik ile yeni gelen oyuncular olacak tabi ama oyunu kavrayana kadar durur sonra bir çok oyuncunun yaptığı gibi bırakır.
Aktif oynayan kişiler ne yapar bilemem herkesin kendi keyfine bağlı :)
Ben kendim için Bp olayı ile oyunu bırakacağımı sanmıyor. 5-6 senelik hesaplar 800k kadim puanı nasıl oldu sorusunu sormaya devam edersen oyundan sende zevk alamazsın :)) Yan hesapsız oyunun başından bugüne kadar aktif devamlı oynayan birinin alacağı kadim puanı 500bin i geçemez. Oyun bu zamana kadar imkan verdi herkes 800k olsaymış :)
Yeni gelenler 100k kadim puanını rahat olurlar ama 600k hiç bir zaman olamazlar çünkü oyunu bırakırlar :)

Yeni turnuva sistemi geldiği zaman da çoğu gelişmiş oyuncu bırakır diyorlardı, buna bende dahilim , arkadaşlarımın hatırı olmasaydı şu an başka uğraşlarla oyalanıyordum, ne olmuş, evet bırakan çok olmuş ama sağ kalanlar bizimle denmiş ve devam edilmiş, burada da öyle olacak, kimsenin umurunda olmaz benim veya başkasınız oyunu bıraktık mi bırakmadık mi, inno her şeyi düşünüp hareket eder, diğer sunuculara bakıyorum çoğunluk çok memnun, bizler de bir yolunu bulup devam edeceğiz. Limit olayı olmasa şu anda daha çok memnun olmayan oyuncu olacaktı, Ad Astra da ki tüm hesaplarındaki kadimleri bırakın 35 50 seviye yapacak kadar rün var, bizde herkes turnuvada, biri yatar diğeri çalışır olayı yok , hali ile limit olmasa en çok bizler kazanırdık yine de şikayet etmiyoruz. Siz de etmeyin demiyorum , yanlış anlaşılma olmasın, görüşünüze ve düşüncelerine saygım var, demek istediğim başka bu oyunda çıkmaz sokak yok, yapımcılar asla buna müsaade etmezler, biraz zaman geçsin kızgınlık geçsin eminim sizler de bir yol bulursunuz.