• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Rüyalar Sezonu Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Rüyalar Sezonu

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Wezen

Çalışkan Üye
3.000 elmas harcatmak için güzel bir çalışma yapılmış. 41.ödül %20 geçit kazancını oraya akıl edip koyanı tebrik ediyorum. 50 ödülden toplasan 5 tane yararlı yapı var onların da çoğu süreli :(
Bu elması verip 2-3 askeri güçlendirici almak ne kadar mantıklı bilemiyorum. Şahsen ben o kadar zengin değilim. Keyfine oynamaya devam ne olursa bedavadan gelenleri toplarım bitirmek için kendimi kasmam.

3.000 elmas harcatmak için güzel bir çalışma yapılmış
O bizlere yönelik çalışma değil, acemi bilmeyenlere ya tutarsa olayı işte, hatta beta da 2500 elmastı bakmışlar alan yok 3000 yapalım da az da olsa belki alınır. Bunun yerine 1500 yapsalar daha çok oyuncu alırdı ve daha çok oyuncu faydalanırdı, mesele ben alırdım, en azından aldığım şeylerin değeri neyse onu vermiş olacaktım, Ludibria Ventis 700 elmas, Ağır Yakın Dövüşcü Tapınağı 450 elmas 1 tane de Serbest Birim Geliştirilmesi o da 450 saysak diğer binalarla envaterim kaynıyor anca buyu parçalara dönüştürmek için işime yarar , yani dediğim gibi bu binaları etkinliklerden zamanında kazanamayan yeni oyuncuları acemilikten alabilirler.
Biraz önce 4 bine yakın elmas döndürdüm akademide sonuç bu:
Ekran görüntüsü 27-01-2023 18.33.46.png

ayrıca bir sürü 20 ve 14 saatlik süre kısaltması çıkmış, tek sıkıntı olan serbest bulunmaz hint kumaşına dönüşmüş , eskiden en çok çıkan bina şimdi çıkmaz olmuş, 3 tane de o binadan çıkmış, ve benim hesaba bu bir işe yaramaz tabi o ayrı konu, demek istediğim bir kaç acemi oyuncuları kandırmak yerine ödüllere 2 cüce de ekleyin bu gereksiz binaları çıkartın, mana veren 1 tane lav yumurtası konulsun ödüle, tohum için en yüksek tohum üreten bina yeterli, bunlar ne, bunara elmas mi verilir, 2. olan bir etkinlikte onlarca çıkmış:
Ekran görüntüsü 27-01-2023 18.39.55.png
Ekran görüntüsü 27-01-2023 18.41.00.png

Bazen şaşırıyorum yapımcılara fikirler, görseller işleyişi o kadar güzel etkinliklere ve yeni özelliklere o kadar emek verip daha çok oyuncuya hitap etmesi yerine ya satın alma imkanı olanları veya dediğim gibi acemi düşünmeden hareket eden oyuncuların haftalarca çalışıp o elmasları birikip düşünmeden o binaları alıp sonra pişman olacaklarına hitap etmesi yanlış. 3 bin elmas 50 oyuncu alır 1500 elmas olsa 200 alır mantığı varken üstelik o 50 kişiden 40 pişman olacaklar 200 kişiyi mutlu etmek neden akıllarına gelmiyor ki veya geliyor ama amaç bu değil demek ki.

Benim bir beklentim yok bu konuda Beta da oynayanlar yeterince söylemene rağmen bir değişiklik yapılmamış burada 2 kişi bir şeyler yazdık diye dikkate alacakları da sanmıyorum. Belki diğer canlı sunuculardan fazla ses gelirse elmasla alınan ödüllerde bir değişiklik yapılabilir, diğer ödüllere zaten kimse bir şey demiyor görevler kolay kasmana gerek yok, elmasla alınan ödüller değerli olsaydı o zaman almak isteyenler özenle tüm görevleri yerine getirerek ödül ilerlemesinde son ödüle kadar ilerlerdi.

Wezen

Çalışkan Üye
2 kişi de yazsak burayı umursayan yöneticileri görmek güzel farklı ülke server düşünceleri yönetimi etki altına alabilir.
Güncellenebilir uzun soluklu bir etkinlik beklemedeyiz :)