• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eski Duyuru Robert Kızılsakal Görev Serisi Etkinliği

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
RedbeardBanner01.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Bugün sizlere, çok usta bir büyük hayvan avcısı olan Robert Kızılsakal'ın hikayesini sunuyoruz. Elvenar'ın görüp gördüğü en kuvvetli yaratıkları avlayıp onlarla ziyafet çekerdi. Ancak onun bile her şeyi yakalaması mümkün değildi. Yıllar geçip, kendisi de yaşlandıkça, nihayet emekli oldu. Halen kendisine goblin mutfak ekibi tarafından her gün çeşit çeşit yemekler hazırlanmakta ve kendisi göbeğini her geçen gün biraz daha büyütmekte. Ancak nihayetinde, bundan bayağı sıkıldı ve hala avlanabildiğini fark etti...

Robert Kızılsakal görev serisi etkinliği 2 bölümden oluşacak. İlk bölüm 15 Ocak tarihinde başlayıp 22 Ocak tarihine kadar devam edecek. Kısa bir aradan sonra, ikinci bölümle devam edeceğiz. Robert Kızılsakal'a görevlerini zamanında tamamlayarak yardım ederseniz, size muhteşem 2 ödül yapısı kazandıracak:

RobertRedbeard_Reward01.png
RobertRedbeard_Reward02.png

Ve daha da harika olanı ne biliyor musunuz? Çok daha iyi ödüller kazanmak için bu iki binayı Set Yapısı olarak birlikte kullanabilirsiniz! Bu sebeple Robert'a elinizden gelen en iyi şekilde yardım ettiğinizde, kendinize de yardım etmiş olacaksınız.

Bu görev serisi etkinliği hakkındaki düşüncelerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz.
Geri bildirimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

Sizlere bu görev serisinde de bol şans ve eğlence diliyoruz!

Sevgiler,
Elvenar Takımınız

Durum
Konu yanıtlara kapalı.