• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.11

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
ThreadHead.png

Güncelleme v1.11

Release_Notes_TR.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Yarın gelecek olan v1.11 güncellememiz içerisinde yeni özellikler, dengeleyici değişiklikler, geliştirmeler ve pek çok hata düzeltmesi mevcuttur.

New_Features_TR.png
  • Artık "Taşı" modu açıkken nerelere genişletme yerleştirebileceğinizi daha rahat görebileceksiniz ayrıca yine bu mod açıkken yapılar menüsüne gitmeden buradan kolayca yeni genişletme alabileceksiniz.
  • Premium genişletmeler büyük salon seviyenize bağlı olmaktan çıkarılmıştır - şehrinize azami 33 premium genişletme koyabilirsiniz.
  • Eğer yapınızı eksik olan bir sebepten ötürü geliştiremiyorsanız, oyun size bu yapıyı nasıl geliştirebileceğinize yönelik tavsiyelerde bulunacaktır.
  • Şehirlerinizin arkasında bulunan kadim mucize resimleri tıklanabilir olmuştur. Tıkladığınızda ilgili resme ait şehrinizdeki kadim mucize size gösterilir.
  • Envanter bölümüne yeni "Yapılar" isimli sekme eklenmiştir. Bu sekme ileride kullanılacaktır.
  • Orklara ait profil resimleri artık oyundadır. Ork teknoloji ağacında gelişmiş kaşifler araştırmasını açtığınızda bu profil resimlerini kullanmaya başlayabileceksiniz.
  • Misafir ırk üretim bilgilendirme ekranı artık daha kapsamlı bir görsel sunuma sahiptir:
scrn_4.png

Balance_Changes_TR.png

• II. III. ve V. devrelerdeki kadim mucize araştırmaları, araştırma ağacının temel araştırmalarındandır ve bu nedenle zorunlu kılınmıştır. Bu araştırmaları tamamlamadan sonraki araştırmalar aktif olmayacaktır.
Improvements_TR.png

• Büyü ikonları değiştirilerek daha belirgin hale getirilmiştir.
  • Kadim mucize ikonları grafik olarak geliştirilmiştir.
  • Üretim bilgi ekranında artık malın ismini de görebileceksiniz (örnek: mermer):
scrn_3.png

Bug_Fixes_TR.png

• Elflerde, peri geçidini satmanızı isteyen görevi iptal ettiğinizde artık düzgün olarak ork & goblin hikaye görevlerine devam edilebilecek.
  • Üretim artışının düzgün olarak güncellenmemesi ile ilgili bir sorun düzeltilmiştir.
  • Şarkıcı balık kültür yapısına artık olması gereken gibi hem kültür yardımı yapılabilir hem kültür yardımı alınabilir.
  • Oluşturduğunuz tekliflerde talep ettiğiniz miktar elinizde olandan fazlaysa bu ticaret ekranında kırmızı olarak gösteriliyordu. Bu hata giderildi.
  • Oyun yüklenirken çıkan bir ipucu metninde "+" sembolünün gösterilmemesi ile ilgili hata giderilmiştir.
  • Bir ekran açıkken artık şehirinizde yakınlaştırma yapamazsınız.
  • Eski sokakları yenileri ile değiştirirken çıkan kültür bilgi baloncuğundaki bir hata giderilmiştir.
  • Altın madenlerinden toplanan sikke, artık görevleri tamamlamak için kullanılabilecek.
  • İnsan kültür yapılarından olan Kutsal El Yazması'nı yerleştirirken oluşan görsel sorun giderilmiştir.
  • Size ait Yüce İnsanların Tahtları isimli kadim mucizenin etkisi başka oyuncuları ziyaret ederken de görünebiliyordu. Bu hata giderildi.
  • İnsan yapısına ihtiyaç duyan ve tabii ki tamamlamanız imkansız olan iki elf görevindeki hata giderilmiştir.
  • Kaynak toplarken çıkan gösterim baloncukları anında kaybolabiliyordu ve sanki kaynak alınmamış gibi algılanabiliyordu. Bu hata giderilmiştir.
  • Şehirde bir hazine olduğunu söyleyen mesaj her zaman belirmeyebiliyordu. bu hata giderildi.
  • Şehirdeki yapıların sol üst kısımda üst üste toplanma sorunu giderilmiştir.
Görüşlerinizin bizim için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.
Lütfen bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın: Buradan

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

ThreadFoot.png

DeletedUser3

Guest
Güncelleme başlamıştır. Sunuculara bir süre giriş yapamayabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.​

Durum
Konu yanıtlara kapalı.