• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.122 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.122
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

AnathemA

Çalışkan Üye
  • 28-31 seviyelerdeki Kristal, Parşömen ve İpek imalathanelerinin üretimleri yükseltildi.
Merhaba,

Kristal, Parşömen ve İpek imalathanelerde üretilen bilinçli mallara bu güncelleme etkileyecek mi?

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba AnathemA,

Dengeleyici bir değişiklik olduğu için kesin bir şey söylemek zor ama öyle olacakmış gibi duruyor. Güncellemenin yüklenmesine çok kalmadı, beraber görelim :)

AnathemA

Çalışkan Üye
Artmış, baktım biraz önce, düzenli kristal üretim miktarı o imalathanede üretilen bilinçli mal miktarı ile aynı rakamda.
2021-02-04 (2).png
Çok da güzel olmuş . :)
Ayrıca yoldaşlık turnuva ilerlemesi değişmiş, renklendirmişler hem de haber vermeden sürpriz yapmışlar. :)
2021-02-04 (3).png

AnathemA

Çalışkan Üye
Tekrar merhaba,

Turnuva karşılaşmalardaki pencereyi de renkli yapmışlar, görsel olarak çok güzel ama inanın gözlerimi çok yormuş turnuva yaparken, 0 bekleme süresi olan hesapta 40 bölge açtım 15-20 dk. lık işi bölmek zorunda kaldım mola vermek için, gözlerim yaşarmış. Bunu birazcik daha şeffaflaştırsalar çok güzel olurdu, özellikle askerler olan tarafında, çünkü her ne kadar askerleri savaş butonuna tıkladıktan sonra açılan pencerede bakıp seçiyorsak alışkanlık olmuş savaşa girmeden askerlere bir göz atmak.
2021-02-04 (5).png

Bir de niye bizi dışlıyorlar, mobilde oynayan o kadar çok oyuncu bunu dile getirmişler yabancı sunucularda bu güncelleme ile mobilde tüccar yoldaşlık içi özelliği eklenmiş bize de gelsin lütfen. :)
Screenshot (1257).png

Pann

Eski Ekip Üyesi
Bir de niye bizi dışlıyorlar, mobilde oynayan o kadar çok oyuncu bunu dile getirmişler yabancı sunucularda bu güncelleme ile mobilde tüccar yoldaşlık içi özelliği eklenmiş bize de gelsin lütfen. :)
2895 adlı eklentiyi görüntüle

:) Dışlanma yok, sadece beta'ya bazı özellikler biraz daha erken yüklenebilir, onun dışındaki tüm özellikler tüm sunuculara aynı anda yükleniyor
Bu özellik bizde de mevcut, eğer görüntüleyemiyorsanız mutlaka sürümün güncel olup olmadığını tekrar kontrol edin veya duruma göre ticket açabilirsiniz.

AnathemA

Çalışkan Üye
Evet gelmiş, ben pek mobil kullanmam ama kullanan arkadaşlar çok sevinecekler, beklenen bir özellik.
İnno son zamanlarda güzel gelişmeler çaktırmadan ekliyor oyuna, mütevazi olmaya karar mı almışlar artık bilemiyorum :) ama böyle önemli ve beklenen özellik sürüm notları duyurusunda yer almalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Evet kesinlikle katılıyorum, sanıyorum ki bir aksilik oldu veya özellik beklenenden biraz önce yayınlandı. Yine de bu özelliği henüz fark etmeyen oyuncularımız için bir sonraki duyuruda buna mutlaka yer vereceğiz, mütevazi olamayacak kadar güzel çünkü :)