• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.135

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

5 Ağustos Perşembe günü v1.135 güncellememiz gerçekleşecek. Bazı küçük düzeltmelerin yanında mobil uygulamamız ile ilgili değişiklikleri bulabileceğiniz güncellememizin detayları aşağıdaki gibidir.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi birçok hata düzeltildi, bunların arasında:

• Kullanıcı Arayüzü - Lig butonunun görünmesini engelleyebilecek bir hata düzeltildi.
  • Kadim Mucizeler - Devre 18'deki Kadim Mucizeler, artık 31. seviyeden sonra uygun miktarda sıralama puanı verecek.
  • Ses - Oyundaki Sound FX ile ilgili sorunları düzelttik. Tüm sesler artık yeniden düzgün bir şekilde çalacak.
  • Sohbet - Sohbetin düzgün çalışmasını engelleyen bir hata düzeltildi.

Mobil

Not: Mobil versiyon güncellemeleri tarayıcı versiyonundan ayrı olarak yapılmaktadır.
  • Kullanıcı Arayüzü - Konutlardaki Sikke baloncukları artık tüm cihazlarda doğru konumlarda görünecek.
  • Kullanıcı Arayüzü - Üretim animasyonlarındaki bazı titremeler düzeltildi. Parşömen üretirken artık küçük depremler yaşamayacaksınız!
  • Kullanıcı Arayüzü - Bir oyuncu 999 BP'den fazlasına sahip olduğunda, bu sayı artık düzgün şekilde gösterilecek.
  • Kullanıcı Arayüzü - Birim üretim butonu, en çok ihtiyaç duyduğunuzda artık başka bir ipucunun arkasına gizlenmeyecek.
  • Taşıma Modu - Taşıma modu sırasında, bir yapıyı geçersiz bir yere taşımak artık mümkün olmayacak.

Bu değişiklikleri merak ediyor ve sunucularımıza yüklenmeden onları denemek istiyorsanız, teknik testlerin yapılması için birkaç gün erken yüklenen Beta sunucumuzda bir hesap açabilirsiniz.

Bu güncelleme ile gelen değişiklikleri sevmenizi umuyoruz, ne düşündüğünüzü buradan bizimle paylaşabilirsiniz!

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.