• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.144 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi

ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.144
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Invasion

Meşhur Üye
Savaştaki dalgalanmaları bilmem ama bendeki dalgalar tsunami büyüklüğünde :)
Özellikle Yapı Işınlama Büyüsü'nün artık "Büyü kullanmanızı" gerektiren görevlerden sayılacak olması iyi olmuş. Mümkün olurmu acep bu ışınlama büyüsü beni 6 ay öncesine gönderebilir mi :D

Raithen

Özel Üye
Hahahaha.. en son siralamada yan yana geldigimizde baktim bir sehrine.. her taraf atolyeydi.. Gel Invasion bey macera yaparsin.. :) ama benim tanidigim Invasion bey yapilari isinlamistir envantere hepsini dizer geri gelirdi..

Invasion

Meşhur Üye
Sahalara geri mi dönüyoruz İnvasion abi :)
Özledim be kardeşim :) sıkıntılar vardı halloldu şükür,bakalım sahalar bizi kabul edecekmi :):)
Hahahaha.. en son siralamada yan yana geldigimizde baktim bir sehrine.. her taraf atolyeydi.. Gel Invasion bey macera yaparsin.. :) ama benim tanidigim Invasion bey yapilari isinlamistir envantere hepsini dizer geri gelirdi..
Yook yok kardeşim hayati hata en az sildiğim büyülü yapı 15 var etkinliklerden topladığım yapılar cabası.Ama ateş anka kuşum duruyo ona kıyamadım :D Bu online süresi ile 3-5 aya toparlamış olurum,tabi birazda şansın yardımı lazım :)