• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.28

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

27 Nisan Perşembe günü gelmesi planlanan v1.28 güncellememiz içerisinde geliştirmeler ve pek çok hata düzeltmesi mevcuttur. Bu sürüm notları planlamalar doğrultusunda güncelleme gününe kadar değişime uğrayabilir veya güncelleme tarihinde değişiklik olabilir.

Geliştirmeler

• Kadim Mucize etkilerinin hangi faktörlere göre değiştiğini görebilmeniz artık oyun içinden de mümkün. Bunun için fare imlecinizi Kadim Mucize'nin sağladığı etkinin üzerinde tutmanız yeterlidir.
  • Sizlerden gelen öneriler doğrultusunda yükleme ekranında çıkan Elf karakteri üzerinde iyileştirmeler yapıldı. Önerileriniz için teşekkür ederiz!
  • Yine sizlerden gelen öneriler doğrultusunda yapılar menüsündeki Premium Genişletmesi ve Şehir Genişletmesi bilgilendirmeleri ile ilgili kafa karışıklıklarını ortadan kaldıracak bazı iyileştirmeler yapılmıştır. Önerileriniz için teşekkür ederiz!

Hata Düzeltmeleri

• Bir sirküler mesajdan ayrıldığınızda orada gönderilen her mesaj için bildirim almaya devam ediyordunuz. Artık bir sirküler mesajdan ayrıldığınızda olması gerektiği gibi bildirim almayacaksınız.
  • Mana çürüme zamanlaması ile ilgili hata düzeltilmiştir.
  • Şehrinizdeki kültür bonusu değişikliklerinde güncel değeri görebilmek için artık sayfa yenilemek zorunda değilsiniz.
  • Bazı durumlarda biriktirilen kırık rün parça sayısı izin verilen limitin(10) üzerine çıkabiliyordu. Bu hata düzeltildi.
  • Kerberos ve Savaş Köpekleri'nin savaşlarda nasıl davranacaklarına yönelik bir hata düzeltilmiştir. Saldırı öncelikleri artık güçlü yanları ve zayıf yönleri ile paralellik sergiledi.
  • Sonsuz Kazı'nın seviye 14 de verdiği bonus etkisi hesaplaması ile ilgili bir sorun düzeltilmiştir.
  • Kadim Mucizelerde rün parçaları sayısı ile ilgili metin rengi oyunun geneli ile uyumlu olması açısından düzeltilmiştir.
  • Kurnaz Mantarlar Tapınağı'ndaki eğitim boyutu etkisini gösteren ikon doğrusu ile değiştirilmiştir.

Görüşlerinizin bizim için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.
Lütfen bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın: Buradan

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

DeletedUser3

Guest
İngiltere sunucusunda yaşanılan bazı teknik sorunlar nedeniyle güncelleme tüm ülkelerde haftaya ertelenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.