• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.39

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

28 Eylül Perşembe günü gelmesi planlanan v1.39 güncellememiz içerisinde dengeleyici değişiklikler ve pek çok hata düzeltmesi mevcuttur. Bu sürüm notları planlamalar doğrultusunda güncelleme gününe kadar değişime uğrayabilir veya güncelleme tarihinde değişiklik olabilir.

Dengeleyici Değişiklikler

Bundan sonra, Kadim Mucizelerden olan "Büyük Çan Kulesi" ve "Kristal Deniz Feneri" komşu yardımı yaparken sizlere daha büyük ödüller verecektir.
Bu ödüller otomatik olarak hesabınıza hemen eklenmeyecektir fakat şehirde bir sandık olduğunda aktif hale gelecektir.

Hata Düzeltmeleri

Yoldaşlık Maceraları : Etkinlik sonunda kazanılan yoldaşlık sıralama puanı hatalı gösteriliyordu. Bu hata düzeltildi.
Yoldaşlık Maceraları : Bazı durumlarda bir noktaya gerekli olandan daha fazla maceracı eşyası eklemek mümkün olabiliyordu. Bu hata düzeltildi.
Şehrinizde "Çiçekli Tüccar Loncası" varken toptancıdan mal aldığınızda bu kadim mucize bonusunun etki ettiği miktardan daha az mal alınıyordu. Bu hata düzeltildi.
Büyülü Mana Barakası ipucu ekranında, kültür değeri bazen gösterilmiyordu. Bu hata düzeltildi.
Kullanıcı Arayüzü: Sohbet penceresi oku hiç bir sebep olmadan yön değiştirebiliyordu. Bu hata düzeltildi.
Kullanıcı Arayüzü: Bin yerine kullanılan "B" simgesi pek çok yerde düzeltilmiştir.
Turnuvalar : Turnuvalarda kısayol tuşlarını kullanmak hataya sebep olabiliyordu. Bu hata düzeltildi.
Mana üreten yapıların bilgi ekranlarındaki bilgiler yeniden doğru şekilde hizalandırıldı.
İki Kadim Mucize yanlış avatar verebiliyordu. Bu hata düzeltildi.

Görüşlerinizin bizim için her zaman önemli olduğunu biliyorsunuz.
Lütfen bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bizimle paylaşın: Buradan

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

DeletedUser3

Guest
Güncel: Bazı oyuncularımızın yaşadığı Büyü Akademisi'nde büyü üretim emri verince alınan çökme hatası yarın gelecek olan güncelleme ile düzeltilecektir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.