• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncelleme Sürüm Notları v1.41

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

InnoGames

Forum botunuz

Sürüm Notları

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

24 Ekim Salı günü, dünyamızı 1.41. sürümüne güncellemeyi planlıyoruz. Bu bir süreliğine oyuna erişimin olmayacağı anlamına geliyor. Güncelleme ile ilgili tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Geliştirmeler

Şu andan itibaren Yoldaşlık Maceralarında küçük bir ikon size ne tür bir ödül teklif edeceğini gösterecek. Ekranın sol tarafında olan ve size görevleri veren portrenin üzerinde görüntülenecek ve size bu etkinlik görevleri ile ilgili yardımcı olacak.
Sıralama sayfasına, son Yoldaşlık Maceraları Sonuçlarını gösteren yeni bir sekme getirdik. Bu sıralama her Yoldaşlık Maceraları Turunun sonunda yenilenecek.

Dengeleyici Değişiklikler

Eldrasil’in Köyü hafifçe güçlendirildi. Verdiği bonus istenilen düzeyden biraz aşağıdaydı.
Zengin Kuruyemiş Mağarası bundan sonra sadece kültür bonusu değil, ayrıca erzak (veya ilerleyen bölümlerde Mana) da üretecek. Erzak (veya Mana) üretiminin oluşturduğu etkiyi azaltmak için binanın önceden verdiği kültür bonusu biraz düşürüldü.

Hata Düzeltmeleri

Her güncellemede olduğu gibi, birçok hata giderdik, işte birkaçı:
  • Yeşil yardım eli bildirimleri bazen yanlış görüntüleniyordu
  • Buçukluklar bölümündeki atölyelerden çıkan büyü ışıltıları doğru gözükmüyordu
  • Yeşil el butonu komşuluk yardımı sonrası yardım yapılsa dahi kaybolmuyordu.
  • Komşuluk yardımından topladığınız ödüller, ekranın üst kısmına kaymıyordu
  • Üretim binaları için olan geri sayım sayaçları, oyun yenilendiğinde senkronize olmayabiliyordu
  • Yoldaşlık Maceraları görevleri etkinlik bittikten sonra görünmeye devam edebiliyordu
  • Dünya haritasındaki bazı şehirler biraz farklı renkte gözüküyordu
  • Buçukluklarda Erken toplama eli senkronize değildi
  • Bazen bildirim tarihi 6 saat ileride olabiliyordu
  • İkinci seviye Tüccar, Büyük Salon geliştirilirken yanlış ipuçları gösteriyordu

Umarız bu değişiklikleri beğenmişsinizdir. Bu tartışma başlığında, fikirlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Saygılarımızla,
Elvenar Takımınız

Son düzenleme:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.