• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.49 - Yorumları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.49
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser476

Guest
merhaba yeni gelecek sürümde hanidir oyunda olan bir hata ile ilgili bilgi vermemişsiniz. Oyunda red edilebilir görevler belli aralıklarla kayboluyor ve sayfa yenilemek gerekiyor ama bu o kadar sık oluyor ki artık can sıkmaya başladı. Şuan yoldaşlık macerası yapıyoruz ve her bir turda sayfa yeniliyorum bu hata ile ilgili düzeltme ne zaman gelecek acaba

Pann

Eski Ekip Üyesi
merhaba yeni gelecek sürümde hanidir oyunda olan bir hata ile ilgili bilgi vermemişsiniz. Oyunda red edilebilir görevler belli aralıklarla kayboluyor ve sayfa yenilemek gerekiyor ama bu o kadar sık oluyor ki artık can sıkmaya başladı. Şuan yoldaşlık macerası yapıyoruz ve her bir turda sayfa yeniliyorum bu hata ile ilgili düzeltme ne zaman gelecek acaba

Merhaba Sparrow,

Maalesef şuan için bu konuda bir bilglendirme yapılmadı, çözüme ulaştırıldığında mutlaka buradan yine sizlerle paylaşılacaktır.

Sevgiler,

DeletedUser295

Guest
Mobile yönelik güncelleme olması güzel olmuş.Kadim Mucizelere bilgi puanı yatırma özelliği de gelse iyi olurmuş.Geç kalındı onun için.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.