• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sürüm Notları v1.52 - Yorumları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sürüm Notları v1.52
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png
Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser1050

Guest
Turnuva sandık ödüllerinin saf BP yerine "BP Lütfu" halini almasından sonra kadim mucize sandık ödüllerinin de "BP Lütfu" halini alacağı belliydi ve zaten de geldi.
"BP Lütufları" araştırma ağacında kullanılamıyor bildiğim kadarıyla, dolayısıyla bunları yine kadim mucizelere atarak değerlendireceğiz. Teknoloji ağacımız için BP kazanmanın bir kaç yolu sadece geriye kalıyor artık. Günlük gelen BP ler, turnuvalarda bazı bölgeleri açtıkça elde edeceğimiz BP ler ve normal bölgelerde karşılaşma tamamladıkça gelen BP ler.

Bu yeni sistemi sevecek olanlarda olacaktır sevmeyecek olanlarda olacaktır ama şu bir gerçek ki bence artık turnuva yapmadan yatan oyuncular ve yoldaşlıklar pek fazla gelişemeyecek. Kısaca tembellik devri bitti. Bu bence aktif olan ile aktif olmayanı ayıracak iyi bir sistem oldu.

Diğer bir yan etkisi de oyuncuların birbirlerinin kadimine yardım etmesi daha bir olağan hale geldi.

Söyleyeceklerim şimdilik bu kadar. Herkese güzel oyunlar.

DeletedUser120

Guest
Bundan sonra, oyuncular artık Kadim Mucizelere yaptıkları katkılardan dolayı Bilgi Puanı değil de Kadim Bilgi alacaklar.
  • Kadim Bilgilerdeki Bilgi Puanı miktarı, yapılan değişiklikten önce aldığınız Bilgi Puanı miktarından daha fazladır. Hatta bazı durumlarda iki katıdır.
  • Bir Kadim Mucizenin sonraki seviyesi için istenilen Bilgi Puanı miktarına bağlı olarak, ödül alacak oyuncu sayısı biraz arttırıldı.
İlki turnuva idi ikincisi kadim bp oldu.
Sıradaki adım yan hesap devrinin komple kapatılması olursa,
O zaman herşey daha yerine oturur ümidiyle.

O zaman Turnuvasıdır Kadimidir Macerasıdır daha iyi anlasılır olucak.
Yan hesaplara kimse girmesin o zaman oyun herkes için yeniden başlar ;)

Yan hesaplı destekli oyun hesabı ile
Yan hesapsız desteksiz oyun hesabınıda görmüş oluruzki,

Böylece yoldaşlıkların değeri daha anlasılır hale gelicek.
Yoksa diğer türlü elmassız kimse bulunduğu puanda duramaz.

Yada şöyle yapsak :)
Hadi kadimlerin puanlarını silelim hesaplarımızdan.
Sadece verdiği faydalardan yararlanalım :)(Kaç kişi kadim için yer tutucak merak içerisindeyim )

Mantıklı olan bu o zaman yan hesap olayıda bitmiş olur.
Bide turnuvadada pazarlığı bitirelim sadece savaş olsun.

Üretilen birliklerle savaşılsın.Pazarlıktada çünkü olmuyor bazen,

Keyifli oyunlar :)

DeletedUser1073

Guest
Şaka mı yapıyorsunuz? Büyük haksızlık bu? Seviyeye göre ya lütuf bp yada normal bp verilmeli. ben çağ atlamak için haritayı haddinden fazla mı açayım yoksa yıllar mı harcansın? bana faydası yok zararı var. Sizden kadim bp beklemiyorum dedikçe bana lütuf bp sunuyorsunuz. Bana araştırma için bp lazım. Bu ne mantıksız hesaplama.

DeletedUser1100

Guest
Mobile den kadim mucize kurulumu ve bp eklenebilirliği yapılması çok iyi olur
Büyüler üretilebiliyor ama kullanılamıyor
Birde turnuvalara mobile den girebilirsek daha bir güzel olacak :D
Mobile kullanılabilirliği = x:);):(:mad::confused::cool::p:D:eek::oops::rolleyes:o_O :elf::human: çeşit oyuncu :diamond:

DeletedUser919

Guest
Mobile den kadim mucize kurulumu ve bp eklenebilirliği yapılması çok iyi olur
Büyüler üretilebiliyor ama kullanılamıyor
Birde turnuvalara mobile den girebilirsek daha bir güzel olacak :D
Mobile kullanılabilirliği = x:);):(:mad::confused::cool::p:D:eek::oops::rolleyes:o_O :elf::human: çeşit oyuncu :diamond:
Merhaba TR JJR,

Mobilde büyüleri ürettikten sonra kullanabilirsiniz, bu özellik mevcuttur. :)
Ayrıca önerileriniz varsa bunları Oyuncu Önerileri - Nisan 2018 konusuna yazabilirsiniz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser919

Guest
Paskalya anketi sonuçlandı mı? Oylama hala yapılıyor mu? 18.04.2018 , 22:51 de son diye yazıyordu
Merhaba FlyMind,

Sanırım yanlış gördünüz. Ankette yazan ibare şu şekildedir:
"Bu anket 19. Nis 2018 00:51 tarihinde kapanacaktır."

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1050

Guest
Kadim mucizeye yardım yaptığımızda sıralama sayfasında yanımızda beliren sandıklara fare imlecimizi tuttuğumuzda açılan bilgi ekranlarında hangi renk BP lütfundan kaçar adet alacağımızı görebiliyoruz fakat bu renklerin kaç BP ye tekabül ettiği gösterilmiyor. Tavsiyem, lütufların yanlarına parantez içinde küçükçe birde kaç BP olduklarının gösterilmesidir.

Bu turnuva sandık ödülleri içinde geçerli. Lütufların renklerini görüyoruz, kaç adet olduğunu görüyoruz ama kaç BP olduğu gösterilmiyor. Aynı renkler bazen aynı sayıda BP de vermediği için böyle bir görsel değişiklik şart diye düşünüyorum.

Özetle:
Mevcut durum: http://prntscr.com/j7dtxf
Olması gereken: http://prntscr.com/j7dusb

Not: Örneklerde belirttiğim BP sayıları gerçeği yansıtmayabilir.

DeletedUser919

Guest
Kadim mucizeye yardım yaptığımızda sıralama sayfasında yanımızda beliren sandıklara fare imlecimizi tuttuğumuzda açılan bilgi ekranlarında hangi renk BP lütfundan kaçar adet alacağımızı görebiliyoruz fakat bu renklerin kaç BP ye tekabül ettiği gösterilmiyor. Tavsiyem, lütufların yanlarına parantez içinde küçükçe birde kaç BP olduklarının gösterilmesidir.

Bu turnuva sandık ödülleri içinde geçerli. Lütufların renklerini görüyoruz, kaç adet olduğunu görüyoruz ama kaç BP olduğu gösterilmiyor. Aynı renkler bazen aynı sayıda BP de vermediği için böyle bir görsel değişiklik şart diye düşünüyorum.

Özetle:
Mevcut durum: http://prntscr.com/j7dtxf
Olması gereken: http://prntscr.com/j7dusb

Not: Örneklerde belirttiğim BP sayıları gerçeği yansıtmayabilir.
Merhaba Nightmare,

Öneriniz için teşekkür ederiz.
Bunu aynı zamanda Oyuncu Önerileri - Nisan 2018 konusuna da yazabilir misiniz?

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.