• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Saat Başına Elmas

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bildiğimiz üzere bir bina yükseltmesi yaparken anında bitirebilmek için Elmas kullanmayı düşünmüş yapımcılar. Ama yanlış yaptıkları bir nokta var.
Saat başı Elmas formülünde gidersek Elmas ciddi manada çok pahalı.

Örneğin 1 saatte 100 Elmas ise bu sayı 100 yerine max 50 olmalı. Ciddi anlamda oyuncuları zor duruma sokan bu yanlış sistemin bir an evvel düzeltilmesi düşüncesindeyim. Konunun gerekli merciye iletilmesini arz ediyorum.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Hayır bahsettiğiniz gibi düz bir hesap yoktur. Belirli bir formül ile hesaplanmaktadır ve ne yazık ki elmas pahalı evet çünkü emeğin yerini tutuyor. Mesela 1 hafta bir teknolojiyi açmak için beklersiniz veya beklemek istemezseniz elmas harcar anında açarsınız. Bahsettiğiniz durum bir hata değildir yani Mister.

DeletedUser75

Guest
Hop adamım ben geldim zamanında tozu dumana katmıştık bu elmas işi aynen elmas ucuz olsa da oyun için kullanışı pahalı %50 indirim gibisinden yapabilirler zaten oyundaki kitle ölmüş diriltmek için reklam ve yeni sunucu lazım.

DeletedUser120

Guest
elmas için indirime gidilebilir.
Ama yeni sunucu yanlış olur gibi.
Her yeni sunucuda insanlar bır hevesle baslıyor ve bulunan serverdan yenıye hadı yenı baslangıc dıye gıdılıyor
böylece en baştaki server her zaman kan kaybediyor
sonra serverlar bomboş deniliyor
komşu kalmadı deriz
artık heyecan yok deriz
birleşim isteriz
yeterli verim alınabiliyorsa tek sunucu devam etmeli düşüncesındeyım.

DeletedUser11

Guest
elmas için indirime gidilebilir.
Ama yeni sunucu yanlış olur gibi.
Her yeni sunucuda insanlar bır hevesle baslıyor ve bulunan serverdan yenıye hadı yenı baslangıc dıye gıdılıyor
böylece en baştaki server her zaman kan kaybediyor
sonra serverlar bomboş deniliyor
komşu kalmadı deriz
artık heyecan yok deriz
birleşim isteriz
yeterli verim alınabiliyorsa tek sunucu devam etmeli düşüncesındeyım.
Merhabalar,

Yeni başlayanları düşünmek adına yeni dünya açılabilir ki bu her oyunda böyledir.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
Hayır bahsettiğiniz gibi düz bir hesap yoktur. Belirli bir formül ile hesaplanmaktadır ve ne yazık ki elmas pahalı evet çünkü emeğin yerini tutuyor. Mesela 1 hafta bir teknolojiyi açmak için beklersiniz veya beklemek istemezseniz elmas harcar anında açarsınız. Bahsettiğiniz durum bir hata değildir yani Mister.
Merhabalar,

Hata olduğundan söz etmiyorum.
Oyuna komşular arası veya yoldaşlıklar arası savaş gelmeyecek ki gelse oyunda elmas çekme rekoru bile kırılırdı ama şirket bunu yapmıyor onun hıncını sanki bahsettiğim konudan çıkarıyor gibi.
Kast ettiğim şey çok farklı benim.
Gerekli merciye iletilmesini bekliyoruz.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser120

Guest
Tabikidw açılabilir ama belkı oynadıgınız baska oyunlar var ise oyuncular devamlı yeni server ister
Ve genellikle o servera geçişler ilk serverdan olur yada en son hangısıyse ordan
Ekip olarak gıdılmek ıstenırkı bızım oynadıgımoz serverda komşu yok dıye komsu duzenlemesı geldı
3-4 tane ekip gitmesi 80 kişi demek.
Yanı şuankı server normal hareketlıyken oyjncuların dahada azalması demektır.

Yenı server bence oyuncular yenı baslasın dıye değil ıhtıyac halınde açılması taraftatıyım.
Server dolu olursa ki gunumuz zamanında server doldurmak cok zor boyle oyunlarda o kadar çok oyun mevcut oldugu ıcın.
Bellı zaman sonra birleşme istenirki bazı şirketler hep yenı kapıdan para kazanmak ıcın devamlı server açmaya kalkarlar
Başta hoş gıbı gozuksede pastayı oldugunca dağıtırlar
Herkes köşesıne çekilip o pastadan yer. Bellı zaman sonra sıkılır ve ınsanlar oyunuda bırakır.

Dusuncelerım boyle server konsunda
Tabıkıde farklı gorusler olur saygı duyarım ama soledıklerımın yasananlar oldugunuda dıle getırmek ısterım

DeletedUser11

Guest
Tabikidw açılabilir ama belkı oynadıgınız baska oyunlar var ise oyuncular devamlı yeni server ister
Ve genellikle o servera geçişler ilk serverdan olur yada en son hangısıyse ordan
Ekip olarak gıdılmek ıstenırkı bızım oynadıgımoz serverda komşu yok dıye komsu duzenlemesı geldı
3-4 tane ekip gitmesi 80 kişi demek.
Yanı şuankı server normal hareketlıyken oyjncuların dahada azalması demektır.

Yenı server bence oyuncular yenı baslasın dıye değil ıhtıyac halınde açılması taraftatıyım.
Server dolu olursa ki gunumuz zamanında server doldurmak cok zor boyle oyunlarda o kadar çok oyun mevcut oldugu ıcın.
Bellı zaman sonra birleşme istenirki bazı şirketler hep yenı kapıdan para kazanmak ıcın devamlı server açmaya kalkarlar
Başta hoş gıbı gozuksede pastayı oldugunca dağıtırlar
Herkes köşesıne çekilip o pastadan yer. Bellı zaman sonra sıkılır ve ınsanlar oyunuda bırakır.

Dusuncelerım boyle server konsunda
Tabıkıde farklı gorusler olur saygı duyarım ama soledıklerımın yasananlar oldugunuda dıle getırmek ısterım
Merhabalar,

Savaş sistemi gelmedikçe oyuna bağlılık sürekli düşüş halinde olacaktır maalesef.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser75

Guest
Çifti mehmet zaten belli kitlesi var oyunun ancak oyuna daha çok oyuncu gelmesi gerekir bizim insanlarımızda daha çok sıralamaya bakar oyunun geneline bakmaz bazı alternatif oyuncular çıkabilir, ancak şöyle bir durum var yeni sunucu çıkarsa bir çok yeni oyuncu gelebilir oyunu merak edenler bu tip oyunlar da zaten Türkiye de tutmayacağı için max sayısı 100 kişi oynar ama reklamı sağlam olur savaş tarzı bir şeyler olursa daha canlı olur . Ki bu oyunda böyle bir şey geleceğini hiç sanmıyorum bu sebeble oyunu bırakmıştım zaten şimdi tekrar bırakacağım kimse yok oyunda clan sistemi bu oyunda zaten ölü sadece yardım için var savaş tarzı olmadığı için yok, neyse iyi oyunlar dilerim herkese yolunuz açık olsun bu oyunda

DeletedUser3

Guest
Yazılanları şöyle bir okudum bazı noktalara cevap vermek isterim çok kısa olarak:
>>Ne yazık ki bahsettiğiniz türde bir savaş sistemi bu oyuna gelmeyecek, bunu oyun yapımcıları defalarca dile getirmişti. Fakat turnuvalar gibi etkinlik türünde savaşlar olabilir.
>>Yeni bir dünya açılması şu an için düşünülmemektedir.
>>Oyuncu sayısında bir düşme yoktur aksine artış gözlemlenmiştir. Belli periyotlar ile zaten reklamlar yapılmaktadır.
>>Elmas fiyatları konusunda kısa vadede bir yenilik düşünülmemektedir.

DeletedUser11

Guest
Yazılanları şöyle bir okudum bazı noktalara cevap vermek isteri çok kısa olarak:
>>Ne yazık ki bahsettiğiniz türde bir savaş sistemi bu oyuna gelmeyecek, bunu oyun yapımcıları defalarca dile getirmişti. Fakat turnuvalar gibi etkinlik türünde savaşlar olabilir.
>>Yeni bir dünya açılması şu an için düşünülmemektedir.
>>Oyuncu sayısında bir düşme yoktur aksine artış gözlemlenmiştir. Belli periyotlar ile zaten reklamlar yapılmaktadır.
>>Elmas fiyatları konusunda kısa vadede bir yenilik düşünülmemektedir.
Merhabalar,

Verdiğiniz cevaplar bir nebze olsun bilgilendirdi. Teşekkürler.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser670

Guest
ya onu bırakında yeni güncel bir elmas etkinliği varmı şuan vede ufukta premum genişletmeye gidemiyorum üretim dışı yapıları satıyorum yer açmak ve daha çok üretimi sağlamak için bu seferde sıralamam ve puanım düşüyor acilinden help mee?

DeletedUser3

Guest
Turnuva harici bölgeleri tamamlayarak veya genişletme teknolojilerini açarak da genişletme kazanabilirsiniz. Şu an hayır aktif bir etkinlik yok fakat ay sonuna doğru olması planlanmaktadır.