• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Sancaklar ve Savaşlar

• Konuyu başlatan DeletedUser95
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser95

Guest
Merhabalar Hayırlı AkşamLar 1 2 düşüncem olacak ve sizlerle paylaşmak istiyorum türkiye yoldaşlığından sorumluyum ve kendi sancağımızı kurmak istiyoruz. Türkiye Yoldaşlığını TemsiL edecek Ay ve Yıldızı Ama Şeçimler Arasında Yok BununLa İlgili Bir ŞeyLer Olabilirmi Beni Aydınlatırsanız Sevinirim 1 2. Düşüncem YoldaşLıklar Arası SavaşLarın Olması Oyunun Daha ZevkLi HaLe GeLeceğini Düşünüyorum.13.png

DeletedUser11

Guest
Merhabalar Hayırlı AkşamLar 1 2 düşüncem olacak ve sizlerle paylaşmak istiyorum türkiye yoldaşlığından sorumluyum ve kendi sancağımızı kurmak istiyoruz. Türkiye Yoldaşlığını TemsiL edecek Ay ve Yıldızı Ama Şeçimler Arasında Yok BununLa İlgili Bir ŞeyLer Olabilirmi Beni Aydınlatırsanız Sevinirim 1 2. Düşüncem YoldaşLıklar Arası SavaşLarın Olması Oyunun Daha ZevkLi HaLe GeLeceğini Düşünüyorum.7 adlı eklentiyi görüntüle
Merhabalar,

Yoldaşlar kendi bilgisayarından sancak resmi yükleyebilmeli veya seçeneklere ülke bayrakları eklenmeli ve yoldaşlıkların birbirleri ile savaşabilme özellikleri eklenmelidir, öneriniz bu fena değil.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

1- Ülke bayrakları Elvenar'ın fantastik yapısına uygun düşmeyecektir diye düşünüyorum.

2- Yoldaşlıklar arası savaş veya oyuncular arası savaş ikiside aynı durum ve ne yazık ki oyun yapımcıları bunu reddetmişlerdi.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

1- Ülke bayrakları Elvenar'ın fantastik yapısına uygun düşmeyecektir diye düşünüyorum.

2- Yoldaşlıklar arası savaş veya oyuncular arası savaş ikiside aynı durum ve ne yazık ki oyun yapımcıları bunu reddetmişlerdi.
Merhabalar,

1 neyse de, 2. maddeniz gerçekleşmez ise oyunun amacı olmaz gibi?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser75

Guest
Asker savaşları şuanlık iyi gibi bazen abartı gelmesine rağmen genede ticareti doğru bulurum :D

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

1 neyse de, 2. maddeniz gerçekleşmez ise oyunun amacı olmaz gibi?

İyi Forumlar
MisteR

Merhaba Mister,

Bu zaten savaş oyunumuz olan Tribalwars ve Tribalwars 2 de mevcut hatta Grepolisde de var. Elvenar yap-boz şehir kurmaca oyunudur. Savaşlar sadece hikayeyi tamamlasın diye konulabilir ama hepsi bundan ibarettir. Oyunun amacı olması için illa savaşa gerek yok. O halde içinde savaş olmayan hiç bir oyun oynamayalım öyle değil mi? Burada PvP savaşlarının olacağını düşünmüyorum en azından tasarımcılardan gelen bilgi bu yönde burada daha çok PvE göreceksiniz.

DeletedUser75

Guest
Merhaba Mister,

Bu zaten savaş oyunumuz olan Tribalwars ve Tribalwars 2 de mevcut hatta Grepolisde de var. Elvenar yap-boz şehir kurmaca oyunudur. Savaşlar sadece hikayeyi tamamlasın diye konulabilir ama hepsi bundan ibarettir. Oyunun amacı olması için illa savaşa gerek yok. O halde içinde savaş olmayan hiç bir oyun oynamayalım öyle değil mi? Burada PvP savaşlarının olacağını düşünmüyorum en azından tasarımcılardan gelen bilgi bu yönde burada daha çok PvE göreceksiniz.

Bu bir rpg oyunu veya savaş oyunu değil zaten ama buna benzer 2-3 oyun daha var onlara aynı şeyi söylerdi oyuncu istekleri oldu ve yaptılar bundada olur belki

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Savaş olmayacaksa onun yerine farklı ve etkileyici bir özellik gelebilir mi?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhaba Mister,

Konuyu ilettim bundan sonrası yapımcılara kalmış :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.