• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi sikke ile elmas alımı

• Konuyu başlatan DeletedUser344
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser344

Guest
iyi günler..

ben sadece elmas ile yapılabilen geliştirme ve genişletmelerden şikayetçiyim. Elmas olmadan inşaatçı alamıyoruz, premiım genişletme kullanamıyoruz vs vs. Şimdiye kadar da bu oyunu oynarken elmas kullandım ve tabiki şirkette bu elmas alımlarından en çok parayı kazanıyor bunuda anlıyorum fakat parası olmayan oynamasın mı yani. Benim önerim uçuk rakamlarla da olsa elmas ile yapılabilen her şeyin ( hızlı inş. bitirme, genişletme, araştırma vs ) birde sikke karşılığı olsun , parası olanın yine biriktirmekle uğraşmıycağı meblağlar olsun mesela ama parası olmayanda sabrederek oyunu tadıyla oynayabilsin.. 100 elmas ile halledilen bir iş örneğin 100.000 sikke ilede halledilebilsin..
Bu önerimin şirketin işine geliceğini pek sanmıyorum ama siz yinede iletebilirseniz sevinirim..

Kolay gelsin.

DeletedUser

Guest
Bence iyi bir yoldaşlığa girebilmelisin bu sana hız kazandırır elmas harcamanı baya baya azaltır.

DeletedUser344

Guest
bir yoldaşlıktayım zaten , benim derdim "elmas alıcak parası olmayanların şuçu ne " kısmıyla daha çok ..
ama tavsiye içinteşekkür ederim.

DeletedUser3

Guest
Merhabalar, bu öneri daha önce iletilmişti ama ne yazık ki yapımcılar tarafından kabul edilmemişti.
Fakat premium almak zorunda değilsiniz, oyunumuzu oynamak için bu şart değil. İnşaatçı demişsiniz buradan yola çıkarak örnek vereyim, mesela elf ırkı ile oynuyorsunuz ve 5 adet seviye 10 konut inşa edeceksiniz. Tek bir konut 5 saatte inşa ediliyor. İki inşaatçınız olduğu için 2+2+1 şeklinde inşaat yapmalısınız. Yani 5+5+5 =15 saat sonra 5 adet konut sahibi olursunuz.
5 inşaatçınız olursa ise, 5 konut inşası aynı anda verebilirsiniz dolayısı ile sadece 5 saat beklemeniz gerekir.

İki şekilde de oynayabilirsiniz.

DeletedUser

Guest
Bende elmas alacak param olmasına rağmen elmas almıyorum. Bu oyun elmas olmadan da oynanabilir

DeletedUser

Guest
İnsanları düşünmen güzel. Ama bence insanları bu şekilde düşünme. Elmas alacağın parayı onlarca gecekondu da yaşayan fakirlere ver, sokakta aç yatanlara ver, sokakta açlıktan çöplerde bile yiyecek bir şey bulamayan sokak hayvanları için bir şeyler alıp onlara ver, orduya ver devletin güçlensin.
Bu sanal oyunlarını oynayan herkes elmasa 100 lira vereceğine orduya verse o 100 lirayı ne olur biliyon mu?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.