• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sisli Orman Etkinliği Yorumları

DNDR-ASR

Süper Üye
Bu etkinlik öyle değildi, şans oranı düşüktü tamamen stratejiye bağlı

Altın lige girmek şansa bağlı olmadığı için ben de bu etkinliği daha çok sevdim

Turnuva katılan hesap sayısına bakarsak altın lige 20 hesap falan anca girmeli ama sanırım turnuva yapmayan aktif hesaplar da var görünüşe göre çünkü altın lige giren sayısı benim düşündüğüm aktif hesap sayısının yüzde birinden daha fazla

Turnuva katılan hesap sayısına bakarsak altın lige 20 hesap falan anca girmeli ama sanırım turnuva yapmayan aktif hesaplar da var görünüşe göre çünkü altın lige giren sayısı benim düşündüğüm aktif hesap sayısının yüzde birinden daha fazla
O iş öyle değil işte, etkinlik boyunca 1 kere dahi hesabına giren oyuncu etkinliğe katılmış sayılıyor, hiç etkinlik yapmasa da, hatta 5 bp bile veriliyor hiç EP bozmayanlara. Mesele geçen etkinlikte ben macera hesabıma girdim ayda bir giriyorum aklıma gelince ve etkinlik bitiminde ona da 5 bp ve usta panda temel binayı vermişler, bir pencere çıkmış girince. Oynamayan ama arada bir giren hesapları da sayılıyorsa o zaman bu yüzde bir de artmış oluyor ister istemez. Bu etkinlikte altında bitiren çok olmuş bu olmamalı bence. Resim için uğraştım ama bakıyorum çok alan olmuş bir özelliği kalmamış benim için. İnsan ne için uğraşır veya elmas verir az olan bir şey için, bu kadar kolay elde edilecekse ben uğraşmam. Kırmızı panda için elmas verdim 2. sini aldım çünkü değerdi, bu etkinlikte tek ilgimi çeken resimdi, tabi binayı da kurdum ölüm perisini veriyor diye ama ırk gelince onun yeri envanter olacak.

Son düzenleme:
Sanırım ikisi de işimi görmeyecek.
Anka kuşunu ve pandayı yükseltmek istiyorum, bir önceki etkinlikde ki değişim olayı güzeldi
O dediğiniz değişim senede 2 kere oluyor sonbahar burçları ve anka kuşlara ait etkinliklerde, belki de gelecekte bu bile artık olmayacak çünkü seçimli eser ortaya çıkmış, beklemek istemiyorsanız anca ustalıkta 3 plan karşılığında alabilirsiniz ve gayet uygun bir teklif , çünkü oyunun en güçlü binalar onlar.

DNDR-ASR

Süper Üye
O iş öyle değil işte, etkinlik boyunca 1 kere dahi hesabına giren oyuncu etkinliğe katılmış sayılıyor

Bu da gerçek aktif hesap sayısına oranla altına giren %1 sayısının fazla olmasını açıklıyor

Bu etkinlikte altında bitiren çok olmuş bu olmamalı bence. Resim için uğraştım ama bakıyorum çok alan olmuş bir özelliği kalmamış benim için.

Benim neredeyse bütün hesaplar aldı kara kediyi, 6klık henüz 3. devreye ulaşmamış yani ne elması ne süresi hatta erzakı bile olmayan ufakcık bir hesabım bile aldı bir özelliği yok yani sana gelmez ne yazık ki

ben zaten 280 puandan sonra gelen çirkin kediyi beğenmiştim ondan daha az var benim açımdan sıkıntı yok :)

DNDR-ASR

Süper Üye
Benim tüm hesaplar da almış hatta dün hepsi mavi kediydi, Korra hariç onun ep ler bu sabah bozdurdum, ve o dişi kedi, siyah olan da erkek :)))))

Bir kaç etkinlik önce dalgıç gibi bir ablanın olduğu pek güzel olmayan bir portre vermişlerdi
IMG_20211110_233615.jpg

değişik olsun diye bunu bile kullanmaya devam ediyorum

Cinseyete çok takılmam benim hoşuma gitti sanırım uzun süre kullanırım çirkin "dişi" kedimi

Son düzenleme:
Bende takılmam kedi kediymiş, erkek olsun benimki güzelmiş bir süre takılırım, asıl çirkin resimler yeni ırkta geliyor :))))

DNDR-ASR

Süper Üye
Yeni ırka hazır değilim ben daha 1 ay sonra gelsin acele etmesin ama betada geldi demişsin galiba ben bitiremeden başlayacak yine aslında hızlı da gittim ama başlayana kadar çok oyalandım yetişmedi

ROSAMIA

Çalışkan Üye
O dediğiniz değişim senede 2 kere oluyor sonbahar burçları ve anka kuşlara ait etkinliklerde, belki de gelecekte bu bile artık olmayacak çünkü seçimli eser ortaya çıkmış, beklemek istemiyorsanız anca ustalıkta 3 plan karşılığında alabilirsiniz ve gayet uygun bir teklif , çünkü oyunun en güçlü binalar onlar.

Artık planları biriktirip öyle yapacağım. En azından şuan nüfus sıkıntım yok ama ciddi asker sıkıntım var ve kurmuş olduğum iki yapıda asker sıkıntımı giderebilir az da olsa.
Teşekkür ederim :)

Raithen

Özel Üye
10/10 cok basarili bir etkinlikti elinize saglik.. yapilar, etkinlik dinamigi, portreler vs.. hepsinden cok memnun kaldim.. buyuk odulu de begendim..

kocaana

Yeni Üye
her şey süper de ,benim için en sinir bozucu tarafı bu tarz etkinliklerde( hız ayarlamasını henüz beceremediğimdendir belki)hep zaman cezası gibi hoop bir kilit ...şu kadar zaman sonra açılacak görev uyarısı..ondan nefret ediyorum