• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sisli Orman Etkinliği Yorumları

Bizim apartman kedimiz var girişte yeri var,ama girişte 10 daireye de girip,çıkıyor kafasına göre takılıyor hangi daire ye isterse giriyor orada kalıyor. Canı sıkılınca başka daireye gidiyor.

DNDR-ASR

Süper Üye
Altin lig ucmus yine baya bir birak kediyi filan da.. : ) yavas ilerleyelim arkadaslar.. : )

ben daha başlamadım bile, yavaş ilerlemenin kime ne faydası var, herkes dökülsün de mümkün mü değil mi gör daha iyi değil mi

ben de istiyorum kediyi ama görevler bitti elimdeki çanta sayısı yeterli gibi gelmedi bana oynayınca göreceğim artık

Wezen

Çalışkan Üye
Kediyi almak hayal , can sıkıntımda yok :) Olmasa da olur zaten bir kedi profil resmimiz var. Güzel değişik bir köpek profil resmi bence de güzel olurdu.

Raithen

Özel Üye
Ben yavas ilerleme olayını yapamiyorum.. neden dersen gunluk yapilari seviyorum.. hepsinden en az birer tane topluyorum.. o yuzden bekleme isi bana gore degil.. : )

Benim hesaplarıma göre artık etkinliklerden buna ihtiyacım var diyecek hiç bir şey gelmiyor, tek amacım ana ödül, kursam veya kurmasam fark etmez 10 seviyeye getireyim depoda dursun belki ilerde kuracağım. Günlük ödüllere hiç bakmıyorum, birden fazla hesabımla oynadığım için hepsinin etkinlik paraları bir günde bozmak zor, zaman olunca artık, asker lütuflara denk gelirse iyi olur yoksa çok da önemli değil, onları harcamıyorum bile. :)
Keşke tüm ana ödüller Usta Kırmızı Panda gibi güzel olsalar ama o da olmaz, insanlar arada etkinliği pas geçmek isteyebilirler işler güçler oluyor, herkes çok aktif oynamıyor ara verenler var ve en önemlisi yer sıkıntısı var , oyuncular stratejiyi uygulayarak seçmeli hangi bina daha faydalı olur hangisini kurmasam da olur.
Bu arada gelecek olan macerada eserler seçme hakkımız olacak, bu senedeki eserler veya geçen senede olan cadı kulübesine ait olanları.
Bu fikir iyi mi değil mi tartışılır, biriler tamamlamış geçen senedeki eserler ister diğerler istemez, bu kararı nasıl verecekler 50/50 olsa ne yapacaklar, bakalım görelim, belki kişisel seçme hakkı olacak.

Raithen

Özel Üye
Girdim altin ligi yakaladim gunluk gorevler de bugun bitti.. bakalim kalabilecek miyim orada..

birden fazla hesapla oynamak zaten basli basina delilik bence.. kendi hesabimi beslemek icin de, farkli bir hesabı normal sekilde oynamak icin de bir ikinci hesabi acmam.. tek hesapla da basarili olunabilir ve oyun ciddi zaman almaya basladi etkinliklerin arkasi kesilmiyor habire yenisi geliyor.. kule turnuva zaten zaman alici seyler.. keyif icin bile ikinci hesabi gerekli gormuyorum.. oynayanlara saygim var tabi herkesin kendi keyfi yanlis anlasilmasin.. onlara Allah kolaylik versin..

Bu sene cok guzel yenilikler geldi simdi kuleden bir sandiktan berraklik aldim 5 tane.. eser olayi da guzel olur bir macerayi bos gecer ihtiyaci olmayan da zaten normalde de eserleri tamamlamis oluyoruz ekstra iki eser almis oluyorum ben hep.. coktan seçmeli olayi her zaman iyidir oyunlarda.. belki seceneklerde ayi gelir ayi lazim..

DNDR-ASR

Süper Üye
birden fazla hesabımla oynadığım için hepsinin etkinlik paraları bir günde bozmak zor, zaman olunca artık

şu an onun sıkıntısını yaşıyorum yoruldum valla, gerek de yok ama eski alışkanlıklar işte

Girdim altin ligi yakaladim gunluk gorevler de bugun bitti.. bakalim kalabilecek miyim orada..

ucundan orada duran herkesi attım galiba aşağıya tekrar gelmen gerekecek, pardon :)

birden fazla hesapla oynamak zaten basli basina delilik bence..

o_O biliyorum, sağ ol :D

kendi hesabimi beslemek icin de, farkli bir hesabı normal sekilde oynamak icin de bir ikinci hesabi acmam..

tamamen masraf zaten, durum sandığının tam tersi, biz onları besliyoruz ne gerek varsa, insan gibi tek hesapla oynasak keşke

birden fazla hesapla oynamak zaten basli basina delilik bence..
O dediğin delilerden biri eksik olsa Ad Astra olmazdı, yoksa istemez miyim tek hesapla oynamak, alırdım girerdim bir yoldaşlığa ne sorumluluk var ne başka şey, ama yok işte deli Ad Astra lı olmak varken sıradanlığı tercih etmek mümkün değil. :)))

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Etkinlik sonrası değerlendirmelerinizi bekliyoruz. Yapımcılara fikirlerinizi, varsa önerilerinizi iletelim.

İyi oyunlar.

Acaba eser değişimi olacak mı?
Eser değişimi bu etkinlikte yok ama gelecek olan macerada seçme şansı olacak, ister bu etkinliğe ait eserler ister geçen senedeki cadı kulübesine ait eserler seçebilirsiniz.
Bu şekilde olacak:
be nyt reward.jpg

Etkinlik hakkında düşüncelerim gayet pozitif, hatta daha önceki etkinliklerden daha çok beğendin, nedeni sorarsınız, oyunda yeterince şansa bağlı olan şeyler var, bunun başında kule var, aynı çaba aynı masraf ama şansa bağlı olduğu için bazen haftalarca kayda değer bir şey çıkmıyor.
Bu etkinlik öyle değildi, şans oranı düşüktü tamamen stratejiye bağlı olduğu için bu tabloya ulaşabildik :)
Ekran görüntüsü 10-11-2021 16.05.00.png

Hedef kediydi, bir tane bile ışık sandıklara harcanmamış, anca kendince açılanlar denk gelirse yine de baya günlük ödül kazandım, diğer etkinliklerde istediği kadar strateji uygula şansa daha çok bakar, sandıklardan bedava EP çıkmamışsa altın lig imkansızdı.
Tabi o kadar kolay altın lig olmamalıydı, başka şekilde zorlaştırması lazım ama tamamen şansa bağlı olmasın.
Sunucumuzda bir sürü kedi dolaşıyor şu an, hem de siyah, batıl inançlara inananlar ortalıkta dolaşmayın derim her an yolunuza siyah kedi çıkabilir :)))))))