• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sonbahar Burçları 2021 Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Sonbahar Burçları 2021

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1113

Guest
Heyecanla bekliyoruz günlük hediyelerde evcil hayvan yemi gördüm umarım ilerleyen günlerde de vardır gelişen binayı pandaya benzetemedim
Sadece bana öyle gelmemiştir umarım

Wezen

Çalışkan Üye
Yeni başlayan arkadaşlara , ayı eserlerini tamamlamak için iyi olacak ama ileri seviye deki arkadaşlar için Kırmızı Panda yapısı da fena değil eserlerini ayı eserlerine çevirmek iyi olmayabilir.
Benim ayı eserine de ihtiyacım var. Usta kırmızı panda yapısına şehrim de yer verebilirim. Artı yönleri var hergün 2bp ve mana vermesi , görüş buharı kazandırması. Düşünmek için uzunca bir zamanım var :)

Yoksa klasik etkinlik işte günlük ödül yapıların da yine öyle değerli birşey göremedim. Yem , Kadim Bp günleri harcamaları yapacağım.
Kraliyet ödülü bileti ufak bir heyecan yaratacak.

Herkese bol şans.

Raithen

Özel Üye
Gorevler bana cok akici geldi.. su ana kadar iyi gidiyor.. Panda yapisi cok basarili bence altin lig yuksek olabilir.. Ayi eseri cevirmek icin ve panda kurmak icin fazla eser toplamak isteyen de olacaktir..

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Herkese merhaba.
Wiki sayfasına eklenmemiş sanırım. ileri ödüller neler acaba? link atabilecek olan var mı?

DeletedUser1113

Guest
Evet bende bekleyenlerdendim ama eskiden daha çok gelirdi daha az çıkıyor artık

oracleofelves

Özel Üye
Son 3 etkinliktir.
3 saatlik ve 9 saatlik imalathane ya da atölye istemek yerine,
sürekli karşılaşma, kalıntı toplama, seviye 5 ve üzeri yapı geliştirmesi görevleri geliyor.
Denge çok fazla yitirildi. 4 günden fazla süren kaşifler 8 bölge açabiliyorlar. her etkinlikten sonra, 1 açık bölge kalırsa şanslı sayıyoruz kendimizi.

DeletedUser1113

Guest
Haklısın bölge tamamlamak benim isime de yaramıyor artık boşuna malzeme veriyorum

Raithen

Özel Üye
Seviye 5 gorevi oldukca sacma bir gorev.. yükseltecek yapi yoksa bastan yapi kuruyorsun.. yada kultur yukseltip boss onarim harciyorsun.. ama habire turnuva var kalinti gorevi cok zor gelmiyor bana.. ustalikta da kalinti var..

Etkinlik baslamadan once 3-4 bolge acip beklemeniz gerekiyor.. ben oyle yapiyorum.. ama etkinlikte gorev gelince kasifi gönderirsen 4 gun beklersin.. yada sure kisaltma yapmak gerekir.. bende bundan sonra level 4 yapilar yapip atacagim envantere..

AnathemA

Çalışkan Üye
Son 3 etkinliktir.
3 saatlik ve 9 saatlik imalathane ya da atölye istemek yerine,
sürekli karşılaşma, kalıntı toplama, seviye 5 ve üzeri yapı geliştirmesi görevleri geliyor.
Denge çok fazla yitirildi. 4 günden fazla süren kaşifler 8 bölge açabiliyorlar. her etkinlikten sonra, 1 açık bölge kalırsa şanslı sayıyoruz kendimizi.

Turnuva yapmazsan tabi bölge kalmaz :)

Seviye 5 gorevi oldukca sacma bir gorev.. yükseltecek yapi yoksa bastan yapi kuruyorsun.. yada kultur yukseltip boss onarim harciyorsun.. ama habire turnuva var kalinti gorevi cok zor gelmiyor bana.. ustalikta da kalinti var..

Etkinlik baslamadan once 3-4 bolge acip beklemeniz gerekiyor.. ben oyle yapiyorum.. ama etkinlikte gorev gelince kasifi gönderirsen 4 gun beklersin.. yada sure kisaltma yapmak gerekir.. bende bundan sonra level 4 yapilar yapip atacagim envantere..
Gitmeseydin her hafta 19 sandık açan yoldaşlıktan olurdu sana ekstra kraliyet onarımı, her hafta 9 tane ekstra o da ne demek 9 tane seviye 5 ve üzeri yükselt görevi yapardın. Bunu her hafta aldığını düşün. :)
Benim bu konularda şikayetim yok keyfim yerinde 5 senelik onarım var :p
Ekran görüntüsü 18-09-2021 17.20.40.png