• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Sorularım

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bu andan itibaren oyuna gelecek bütün çağlarda teknolojiler sürekli granit ve bakır isteyecek mi yoksa sadece bu çağ için mi geçerli?
Çok yüksek Mevlalar isteniyor çükü açıkçası zorlanıyorum 75-90.000 civarı granit istemesi çok bu her zaman devam edecek mi gelecek çağlar içinde mi geçerli yoksa...?

Verdiğim linktekilerden çıkanlar ne işe yarıyor? Bunları daha yeni gördüm ve hiçbirini açmamışım birçok sandık açtım ilk çağdan bu yana hepsini şimdi gördüm ne işe yarıyor? :)
Ayrıca Büyü Akademisi teknolojisini arıyordum meğer en baştaymış onu da şimdi gördüm yahu kafam gitti herhalde YGS derken. :D

Linkini verdiğim kısımda dil Türkçe değil bir eşy anlayamadım ve bu 3 kategorinin ne işe yaradığını anlayamadım birini seçtiğimde şehrimdeki birkaç binada ikon çıkıyor lakin ne yapacağımı çözemedim. Sınav derdinden oyuna bakamadığım için biraz geri kalmışım kusura bakmayın. Anlayamadım bu büyü işini anlatabilir misiniz rica etsem.
http://prntscr.com/afbkl3

İyi Forumlar
MisteR

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser3

Guest
Sayın Mister lütfen tek tek soru konusu açmak yerine bir konu altında sorularınızı dile getiriniz. Bunu sizin için ben yaptım.

1-Granit ve bakır sadece 6. Devre de yani cüceler için geçerlidir. Gelecek olan periler için farklı ürünler vardır.
2- Büyüler konusunda buradan yardım alabilirsiniz: https://tr.wiki.elvenar.com/index.php?title=Büyüler
3- Yapılarınıza büyü yapabilirsiniz. Verdiğim sayfayı okumanızı öneririm. Oyundaki İngilizce yerler v1.1 ile Türkçe olacaktır.
Bakınız: Türkçe-İngilizce

Verdiğiniz resimde kısaca mal üretimini %50 artıracağı ve bunun 13 saat süre ile etkili kalacağı belirtilmektedir.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Yardımınız için teşekkürler.
Bir önerim olacak onu buraya mı yazayım yoksa Fikirler ve Öneriler başlığı altına mı yazayım?

İyi Forumlar
MisteR