• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Sorular ve Cevaplar Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

KuMLuK

Üye
Yararlı bir buluşma olmuş. Benim için Elvenar'ın en beğendiğim özelliği, diğer benzer oyunlardan farklı olarak, oyuncular arasında yağmalama, savaşma, PvP özelliğinin olmamasıdır. Çünkü; bu güzel bir özellik gibi görünmesine rağmen aslında zaman zaman çok can sıkıcı bir hal alabiliyor. Bir kaç gündür merak ediyordum "Acaba ileride PvP olacak mı?" diye. Yakın dönemdeki planlar arasında bunun olmaması beni sevindirdi aslında.
Elvenar'ın savaş gücünden çok güzel bir şehir planlaması, sokak dizaynı, kültürel çalışmalara ağırlık verilerek ilerlenebilecek bir oyun olması beni çok memnun ediyor. Onu diğer oyunlardan farklı kılan bu özelliği bazı oyuncular için 'sıkıcı!' olarak nitelendirilse de bence zekanızı, sabrınızı ve ileri görüşlülüğünüzü ölçümleyen bir yapısı var. Hadi şu yapıdan inşa edeyim, yanına bir de şunu yapayım, bak bu da varmış hemen onu da şuraya yerleştireyim mantığıyla ızgaraları doldurmak pek de yaratıcı bir fikir olmayabiliyor. Bunu düşünerek planlı ilerlemek gerekiyor. Aslında bu bile ileride oyunun ne kadar zevkli bir hal alacağının göstergesi. ;)
Merak ettiğim konu ise; bu soru cevap uygulaması belirli dönemlerde tekrarlanacak mı acaba?

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bir daha ki sefere kaçırmazsam ben de ufak bir iki soru sorabilirim :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Güncellemelerin bir önceden haber verilmesini çok sevdim, boş yere o günün gelmesini beklemiyoruz ve daha heyecanlı oluyor. :)

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.