• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Sosyal Ağ Sitelerinden giriş yapmanın herhangi bir artısı var mı??

DeletedUser691

Guest
Sosyal ağ siteleri (google+, facebook, vs) üzerinden giriş yapınca herhangi bir artı sağlıyor mu?? Bu siteler üzerinden giriş yapılınca hediyeler verilse iyi olur diye düşünüyorum..

Teşekkürler..

DeletedUser3

Guest
Hayır herhangi bir artısı yoktur. Normal giriş ile bu araçlar ile giriş arasında bir fark yoktur. Bu yüzden hediye verilecek olsa bile herkese verilmesi daha doğru olacaktır.

DeletedUser75

Guest
Daha kolay giriş için uygun bence:) facebook google hatta twitter bile olabilir

DeletedUser691

Guest
hem site yöneticilerine getirisi olur, hem sayfayı duyurmak kolay olur.. insanlar takip ettikleri kişilerle birlikte bu oyunu oynarlar.. hem herkes birbirinin gelişimine yardım eder.. daha fazla insan bu oyunu oynar.. daha sayamayacağım bir çok artısı olur bence..

bu sosyal ağlar üzerinden oyuna katılan oyunculara (tabi ki herkese) günlük girişinde 5-10 ya da daha fazla elmas veya yardım paketi verilebilir..

bu sadece bir öneri.. değerlendirebilirseniz sevinirim..

herkese iii oyunlar..

DeletedUser

Guest
İsteyen sosyal ağlardan girer isteyen normal şekilde girer. Her durumda ayrım yapmak uygun olmaz. Yani insanları bir türlü sosyal ağlardan girmeye zorlamak uygun değildir diye düşünüyorum.

İyi forumlar.