• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Tekrarlanabilir görevlerde kolaylık

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Pek çok tekrarlanabilir görev mevcut ben bunların bazılarını rahat yapabilirken bazı görevleri yapamıyorum. Yapabildiğim göreve ulaşabilmek için pek çok görevi reddetmek durumunda kalıyorum buda bana zaman kaybı yaşatıyor. Yapabildiğim görevlere direk ulaşmamı sağlayacak bir yenilik getirilebilir mi? Mesela tekrarlanabilir görevler bize liste halinde sunulsa bizde yapabildiklerimizi kabul etsek nasıl olur ?

İyi oyunlar.

DeletedUser3

Guest
İptal edilebilir görevler ile ilgili sistem değiştirilecektir. Yani bu iyi bir haber. Fakat ne zaman olduğunu henüz bilemiyoruz. Planlar içerisinde vardır. Sizin dediğiniz gibi bir sistem getirilebilir ama büyük ihtimal aynı görevi bir gün içerisinde "X" den fazla yapamazsınız şeklinde bir kısıtlama konacaktır aksi durumda aynı görevi arka arkaya yaparak bu oyun açığı olarak kullanılabilir ve avantaj elde edilebilir. Dahası oyun yapımcıları tüm görevleri oyuncuların yapabileceği şekilde olmasını ister yani yapamadığınız görevler hangileri ve neden yapamıyorsunuz bunları yazabilirseniz belki bu görevler farklı görevler ile değiştirilebilir. Yani 2 görevi yapabiliyorum sadece bu görevlere ulaşayım hemen demek yerine tüm görevleri oyuncularımız tarafından kullanılabilir yapmak bizim için daha önemli.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.