• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Çözüldü Turnuva Ekranı Transparan Katman Taşması

Hann Kai

Meşhur Üye
Merhaba Elvenar Ekibi

Yeni gelen turnuva ile birliikte bir sorun gözüme takıldı. Çok büyük bir sorun değil fakat gözden kaçtığını düşünüyorum. Ekte 3 adet resim paylaştım. Ödüller turnuva sonunda dağıtılır yazısının altındaki siyah transparan katman taşmış durumda. Ekteki resimleri detaylı incelerseniz ne anlatmak istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz. Kazanılan yazısının da içinde bulunduğu katmanı incelerseniz bu katmanda taşma vs yok gayet güzel fit edilmiş. (Daha önce de buna benzer bir sorun bildirmiştim hemen ilk güncellemede tasarım değişmişti. Görünce çok memnun oldum :-) Bu kadar hızlı düzelteceklerini düşünmemiştim açıkcası.)

1.jpg2.jpg3.jpg

DeletedUser1471

Guest
Merhaba Elvenar Ekibi

Yeni gelen turnuva ile birliikte bir sorun gözüme takıldı. Çok büyük bir sorun değil fakat gözden kaçtığını düşünüyorum. Ekte 3 adet resim paylaştım. Ödüller turnuva sonunda dağıtılır yazısının altındaki siyah transparan katman taşmış durumda. Ekteki resimleri detaylı incelerseniz ne anlatmak istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz. Kazanılan yazısının da içinde bulunduğu katmanı incelerseniz bu katmanda taşma vs yok gayet güzel fit edilmiş. (Daha önce de buna benzer bir sorun bildirmiştim hemen ilk güncellemede tasarım değişmişti. Görünce çok memnun oldum :) Bu kadar hızlı düzelteceklerini düşünmemiştim açıkcası.)

2768 adlı eklentiyi görüntüle2769 adlı eklentiyi görüntüle2770 adlı eklentiyi görüntüle
Gözünden gene kaçmıyor hakan :)

Pann

Eski Ekip Üyesi
Hann Kai,

Çooook gecikti farkındayım ama bazı nedenlerden dolayı düzeltme yeni gerçekleştirildi. Parantez içerisindeki not nazar olarak geri dönmüş olabilir :)
Taşkınlık yapan katman üstteki katman gibi artık sınırlarını biliyor :)