• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Turnuva ipucları

Merhaba,
Bu konuyu açmam sebebi çok güzel bir duyum alması, kulağıma gelen bilgiye göre turnuvada beni geçmek için bazı oyuncular hazırlıklar içerisendeler, bende bu yarış adil olması adına bu konuda onlara yardımcı olabilecek paylaşımlarda bulunmak istedim :)
Bunu bu tabloyu paylaşarak başlayım.
Bu tabloda turnuva çeşidine göre karşımızda yüzdesi olarak hangi düşman bölükler karşımıza gelecek gösterilmiş.
Yanlış anlaşılma olmasın bu bize gereken asker değil bizlere karşı gelen askerler.
Dil Türkçe değil ama anlaşılıyor simgelerden hangi turnuva çeşidi.
G1JCdwZ.png

Başka oyuncular da bildiklerini paylaşabilirler., yeni oyunculara da faydalı olur belki.
Ayrıca istek olursa tüm turnuva değil de tümü uzun sürer çünkü ayrıca ekranım da kasar ama son 80-100 bölgenin turnuvayı ekran kaydı ile nasıl hiç mal vermeden yaptığını çekip paylaşabilirim.
Ve elbet karşıma gelmek isteyenlere başarılar dilerim.:)

kayotisir

Aktif Üye
Hazırlık :) umarım bilinçli arkadaşlardır. Turnuvada bölge sayısı hangi turnuva olduğuna kadar birçok faktör var ve bunu yapabilecek seni geçmeye çalışabilecek sınırlı sayıda oyuncu var ki onlarında da geçebileceği bana göre zor.
Neyse katılacak arkadaşlara başarılar dilerim umarım eğlenceli bir mücadele olur. :cool::D