• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Turnuvalar Turnuva sandıkları

Durango

Üye
Merhaba,
Herkese iyi oyunlar dilerim.
Bilindiği üzere turnuvada açılan toplam sandık sayısı 19 olup, turnuva toplam puanı da 166 bin.
166 bin üzeri puan boşa gitmekte. Dolayısıyla sandık sayısının 24-25'e çıkarılmasını öneriyorum.

Bunu aslında daha önce de düşünüyordum ama bizim sunucumuzda bizden başka 19 açan olmadığı için bu öneri sadece kafamda kalıyordu.
Bence de 19 sandığı ile sınırlı kalmamalı, bizde fazla açan yok diye şimdi öneri mi yazmayalım, yabancı sunucularda durum farklı birden fazla yoldaşlık 19 açıyor ve bunu olmazsa olmaz olarak görüyorlar ve tabi ki bizler de öyle. Bir ödül koymasınlar, hiç önemli değil, bizler boş sandıklardan gelen ödül için yapmaya hazırız, bir hedefimiz olacak, açarız veya açamayız orası bize kalmış.

Hahaha bos sandiklardan nasil odul gelecek..
Bu kadim sayesinde olacak, sanki 10. sandıktan sonrasını bugüne kadar 1 kraliyet ve 10 bp için açıyorduk, boş olsa da açarız :)
Ekran görüntüsü 29-11-2022 18.13.39.png

Oneri mantikli.. aslinda 24-25 degil de 25 oyuncu en fazla kac puan alabiliyorsa o kadar sandik olmali.. 30 olur 40 olur bilmem..
Senin dediği olursa süper olur, gerçekten çok boşa gidiyor puanlar, ve bu az bile, yabancı sunucularda 300 bin ve üzeri açanlar var.
Ekran görüntüsü 26-11-2022 23.31.19.png