• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Two-Step Verification

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser3

Guest
Foruma yeni eklenen bir güvenlik sistemi. İsterseniz ek güvenlik sağlayabilirsiniz hesabınız için.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Dili Türkçeye çevrilirse okuyup işlemi yapayım?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser75

Guest
Kusura bakmayın sizi ve oyunu seviyoruz ama yaptıkları iş oyunllara göre biraz saçmaya gitmeye başladı sizin alakanız yok ama ben cidden sıkılmaya başladım

DeletedUser75

Guest
Örnek:Bulmaca etkinliği oyunun içinden bir etkinlik olsa daha iyi olur bulmaca etkinli herkes googlan bakıcak iş bitiricek hakızlık olmazmı hacım ilk bakan kazanır gibi yani gerekiz bir etkinlik yeri değil ama bunlar önemli oyuncu refahımı önemli kenddi sunduklrımı önemli sizce

DeletedUser3

Guest
Merhaba Shikato07,

Forum etkinlikleri her konudan olabilir. Bulmaca etkinliği Amerika sunucusundan tutun tüm ülkelerde yapılan genel bir etkinliktir. Burada amaç sizleri zorlamak değil sizlere elmas hediye edebilmektir. Eğer çözememenizi istesek o kadar zor sorular sorardık ki kimse etkinliğe katılmak istemezdi ki bu zaten böyle bir oyunda istediğimiz birşey değildir.

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Dili Türkçeye çevrilirse okuyup işlemi yapayım?

İyi Forumlar
MisteR

En kısa zamanda çevrilecek MisteR hatta buna başlanmıştır bile. XenForo sürümü henüz güncellendiği için yenilikler İngilizce olarak gözükmektedir.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bilgi için teşekkürler, bekliyorum :)

İyi Forumlar
MisteR