• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Ustalık

Invasion

Meşhur Üye
Şimdi arkadaşlar değerli moderatörler ve yöneticiler ! Oyuna ara vereli 6 ay oldu,döndüm ve baktım ki değişen bişey yok. Hala ustalık ödülleri tek düze,kopyala yapıştır ve kısır döngüde aynı ödüller. Son 8-9 gündür kaçırmadan her 6 saatte bir değişen ödüllerden büyücü çoğaltıcı, can arttırıcı vb. arayıp duruyorum. Dikkat edin toplamda en az 32 tur ustalık takip etmişim sonuç ? Bu konuda ne yapılabilir ? teşekkürler....

Raithen

Özel Üye
Hahaha.. bende toplam 100 tane vardir onlardan.. sonuc sansina küs.. : )

hem sen ne yapiyorsun bakalim 8-9 gündür 6 saatte bir oyunda.. geri mi dönüş yaptin temelli..

arada bir o döngüyü kirmak lazim bence elmas ile yenilemek gerekli olabilir..

DNDR-ASR

Süper Üye
Sadece 1 tane sahip olunabilen etkinlik binalarını lazım değilse de alıp envanterde tutarsan tekrar tekrar gelmiyor böylece güç binalarının gelme ihtimali artıyor

DeletedUser1113

Guest
Uzun süredir banada gelmiyor kuleden cüce zırhı da çıkmıyor hemde gelmiyor yönetim bana da takmış diyelimmi

Dikkat edin toplamda en az 32 tur ustalık takip etmişim sonuç ? .
Ben korra da 3 ay buyucu çoğaltıcı bekledim çıkmamış, diğer hesaplara yağmış resmen, sonra dayanamadım yaklaşık 5 bin elmas harcadım ve karşılığına 2 tane sadece aldım, bir daha uğraşmıyorum çıkarsa çıkar çıkmazsa çıkmaz. Ama tabi benim şöyle bir şansım var, güç mü yok bir hesabımda, o hesabına düşen 25 turnuva bölgeyi başka hesapla 50 açıp açığı kapatabiliyorum, tek hesapla oynayan için gerçekten zor bu şartlar altında yoldaşlığa faydalı olmak ve kendine düşeni yapmak. Bunun tek çözümü eğer elmasları ustalığa ayıramıyorsunuz kuleyi pazarlıkla geçip biraz güçler toplamak. Beta da berrak şişeleri kuleye geri koymuşlar şansınız varsa ve çıkarsa onu kullanıp akademiye döndürmek kalıyor , etkinlikten de 2 tane çıkıyor. Şans işi olduğu yerde herkesi memnun etmek zor, biri konut çıksın çok ister çıkmaz, diğer oyuncuda envanter konut ve atölyelerle dolu, büyü parçalara harcıyor ama cüce zırhı çıkmıyor, keşke bunun bir ortalaması olsa.
Bir gün önce benim 2 hesabıma bu teklif gelmiş:

Ekran görüntüsü 11-01-2022 04.23.46.png

Peki dedim güzel, değerlendirdim bile, berrak şişeleri ve planları aldım, ama neden sadece 2 hesabıma, Tristeria ve Korra ya, AnathemA nın suçu ne, veya Tomo nun, sonra bir şey aklıma gelmiş, elmasla akademiyi sadece bu 2 hesabımda döndürdüm, acaba sen döndürmek meraklısın al sana teklif mi demişler :))))))) olur mu olur dedim, kim bilir neleri hesaplıyorlar. :)

Wezen

Çalışkan Üye
Benim fikrime göre de oyunda bir döngü var bu döngüyü kırmak için bir şeyler yapabilirmiyiz emin değilim. Bana da mesela ustalık mistik cisim ile 500 elmas çok rahat geliyor. Kule de geçit kazancı, cüce zırh , elmas rahat geliyor sürekli önümdeler ama büyülü yapıları aylar oldu alamadım. Ustalıkta yem her gün karşıma gelirken bazı arkadaşlara 3 günde bir geliyor. Bazı hesaplara mesela %200 elmas alım bonusu gelirken bazı hesaplar böyle bir bonusu göremiyor. Oyun yazılımı ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Bazı totemlerde yapılıyor kulede büyülü yapı için sandığı tam şu saatte açmak gibi ama benim inancım bunlara yok :)

Raithen

Özel Üye
Tamamen şans oldugunu düşünüyorum ama elmas ile döngü degisir diye de tahmin ediyorum.. burda kastim surekli elmas ile cevirmek degil bir kere cevirmek.. belli bir sure gelmediginde yapiyorum ve genelde ise yariyor.. belki yenilemesem de gelecekti tabi bilemeyiz..

Invasion

Meşhur Üye
@Raithen sendeki şansın diğer tabirle balın oyundaki diğer tüm oyuncularda olmasını beklemek hayal kırıklığı olur :) depresyona girmeyeyim gene :)

Raithen

Özel Üye
Hahaha evet bendim.. sansim yaver gidiyor ustalik konusunda.. ama forumda bir sey kazanamaz oldum..

Son düzenleme: