• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Virtus

Virtus

Özel Üye
Merhaba Sevgili Elvenarlılar,

Ben Virtus, bir süredir forum moderatörünüz olarak aranızdayım, ancak kendimi tanıtma fırsatını yeni bulabiliyorum. Uzun süredir Elvenar’ı keyifle oynayan bir oyuncu olarak Elvenar Ekibi’ne katıldığım için oldukça mutluyum.

Elvenar Forumununda, aslında benim gözümde Elvenar’ın arka bahçesi olan bu alanda, sadece forumla ilgili değil oyun ile de ilgili çok güzel diyaloglar kuracağımıza inanıyorum.

Daha önceki yöneticilik tecrübelerime dayanarak, burada sizlerle de harika zaman geçireceğimize inanıyorum.

DeletedUser919

Guest
Aramıza hoş geldin diyerek ilk tebriği etmiş olayım. :)
Elvenar Forumuna çok büyük katkılar sunacağından hiç şüphem yok. Başarılar diliyorum. :)

Saygılarımla,
Oxygen

DeletedUser1113

Guest
Hoşgeldin aramıza umarım beklediğim gibi olur
Sağlıkla kal

Virtus

Özel Üye
Merhaba gizemiye, hoş bulduk teşekkürler. Forumu hep beraber beklentilerimize uygun bir seviyeye getireceğimize inanıyorum. Sizlerde sağlıkla ve sevgiyle kalın.

isbara

Çalışkan Üye
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK C* yoldaşlığı olarak tebrik ediyor, başarılar diliyoruz sayın moderatörümüz, oyundaki kullanıcı adınızıda merak ettim doğrusu :)

Virtus

Özel Üye
Merhaba isbara, yoldaşlığınıza selamlar, sevgiler. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. Beni Virtus olarak tanırsanız daha sağlıklı olacaktır. :)