• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Walpurgis Gecesi Görev Serisi Etkinliği Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Walpurgis Gecesi Görev Serisi Etkinliği
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

lelf

Üye
cidden bir şey anlamadım pazartesi mi açıklanacak ayrıca görevler nasıl geliştirme mi savaş mı ?

DeletedUser1100

Guest
Etkinlik görevleri sadece geceleri yapılabiliyor sanırım. Gelen giden yok :cool:

DeletedUser919

Guest
Etkinlik görevleri sadece geceleri yapılabiliyor sanırım. Gelen giden yok :cool:
Merhaba TR JJR,

İki görev türü bulunmaktadır. Biri seri görevler diğeri ise günlük görevlerdir.
Günlük görevi yaptınız sanırım her gece yenisi gelecektir.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1100

Guest
Merhaba TR JJR,

İki görev türü bulunmaktadır. Biri seri görevler diğeri ise günlük görevlerdir.
Günlük görevi yaptınız sanırım her gece yenisi gelecektir.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz
Mobildeyim. Görev gelmedi. Bilgisayar arızalı:(

DeletedUser1073

Guest
ben de günlük görev süre yok. seri görev ve görevin kaçıncısında olduğunu gösteren başka bir görsel mevcut. 48 görev bittikten sonra mı günlük görev gelecek? ayrıca süre ödülleri 3dk :( bana en az 20 saat lazım salon geliştirmesi ve kadim mucizelerin gelişimi için. önceki etkinlik daha eğlenceli ve tatmin ediciydi kanımca.

DeletedUser1100

Guest
ben de günlük görev süre yok. seri görev ve görevin kaçıncısında olduğunu gösteren başka bir görsel mevcut. 48 görev bittikten sonra mı günlük görev gelecek? ayrıca süre ödülleri 3dk :( bana en az 20 saat lazım salon geliştirmesi ve kadim mucizelerin gelişimi için. önceki etkinlik daha eğlenceli ve tatmin ediciydi kanımca.

günlük görev bilgisi sanırım hatalı. sadece seri görev var.

ayrıca MindFly ile aynı kişi olduğunu düşünüyorum o_O

DeletedUser1145

Guest
Evet bende günlük görev göremiyorum gece gelecek dediniz ama şuan gece 01:15 ne gelen var ne giden :)

DeletedUser1073

Guest
günlük görev bilgisi sanırım hatalı. sadece seri görev var.

ayrıca MindFly ile aynı kişi olduğunu düşünüyorum o_O
MindFly diye birisi yok? Doğru yazdığınıza emin misiniz? :) FlyMind benim firmamın sitemin ki oluşturuyorum ismidir. İmzam firmamın logosu :) MindFly hayali kişi kim fikrim yok ;)

DeletedUser284

Guest
10 gün sürecek bir hikaye etkinliğinde günlük görev olmaz arkadaşlar:)
Bu arada heyecanınızı sevgi ile kucaklıyor, kısa süreliğine verilen çift maden üretim fırsatından yararlanmınızı umuyorum.

DeletedUser1073

Guest
10 gün sürecek bir hikaye etkinliğinde günlük görev olmaz arkadaşlar:)
Bu arada heyecanınızı sevgi ile kucaklıyor, kısa süreliğine verilen çift maden üretim fırsatından yararlanmınızı umuyorum.
10 günlükte olsa çaba ve zaman harcanıyor en azından değecek ödüller verilse çok makbule geçer. 3dk zaman kısaltıma, %5 sikke erzak hangi görevi halletmek için ödül olarak sunulmuş merak ediyorum. Bu zaman kısaltan,maden yükselten etkinlikler çok hoş lakin 24 saatlik veriliyor ve 3 saat çöp oluyor. bu etkinliklerde 24 saatliği seçemiyorum ki? onu bırakın hesaplama yaparsanız 9 saatlik ve 3 saatlikleri nasıl yaparsanız yapın 24 saatin 3 saati çöp oluyor. Çünkü etkinlik aktif olduğu anda 23:59 diye başlıyor ;) bence 24:05 diye zamanlamayı başlatmanız insanların 3 saat kaybına engel olur. Emeğinize sağlık.

DeletedUser1145

Guest
10 günlükte olsa çaba ve zaman harcanıyor en azından değecek ödüller verilse çok makbule geçer. 3dk zaman kısaltıma, %5 sikke erzak hangi görevi halletmek için ödül olarak sunulmuş merak ediyorum. Bu zaman kısaltan,maden yükselten etkinlikler çok hoş lakin 24 saatlik veriliyor ve 3 saat çöp oluyor. bu etkinliklerde 24 saatliği seçemiyorum ki? onu bırakın hesaplama yaparsanız 9 saatlik ve 3 saatlikleri nasıl yaparsanız yapın 24 saatin 3 saati çöp oluyor. Çünkü etkinlik aktif olduğu anda 23:59 diye başlıyor ;) bence 24:05 diye zamanlamayı başlatmanız insanların 3 saat kaybına engel olur. Emeğinize sağlık.

Aynen katılıyorum ödüller çok komik 3 dk zaman kısaltma nedir ya :)

DeletedUser1100

Guest
Ayrıca bu %100 artış mobile olmuyor. Ben sadece 1 tane 3 saatlik üretimden faydalanabildim

DeletedUser1145

Guest
Ayrıca bu %100 artış mobile olmuyor. Ben sadece 1 tane 3 saatlik üretimden faydalanabildim

Evet dediğin gibi %100 artış mobile olmuyor bunu ve buna benzer bazı şeylerin mobilde olmadığını söylediğimde modaratör arkadaş oluyor sizde bir problem vardır deyip beni destek bölümüne yönlendiriyor :)

DeletedUser919

Guest
Evet dediğin gibi %100 artış mobile olmuyor bunu ve buna benzer bazı şeylerin mobilde olmadığını söylediğimde modaratör arkadaş oluyor sizde bir problem vardır deyip beni destek bölümüne yönlendiriyor :)
Merhaba yastar,

Aşk olsun size dedikodumu mu yapıyorsunuz. :p
Sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Bazen bizim bile kafamız karışabiliyor bu durumlarda bu yüzden ticket açmanızı isteyebiliyoruz ki size daha iyi yardımcı olabilelim.
Destek sisteminden bizimle iletişime geçtiğinizde Oyun Moderatörleriniz sizinle bizzat alakadar olacaktır ya da gerek görülürse veya sorun çözülemiyorsa Topluluk Yöneticiniz de bizzat ticketınız ile ilgilenecektir.
Sizlere keyifli oyunlar diliyoruz. :)

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser1145

Guest
Dedikodu demeyelimde kulaklarınızı çınlatıyorduk :) ama yardımcı olabilmk için böyle bir sorunun varlığının kabulu gerekir siz böyle bir sorun yok sizde var problem diyorsunuz ama bakın yukardaki arkadaşta aynısını söylemiş