• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Forum Yılbaşı Etkinlik Ödülleri

Wezen

Çalışkan Üye
Sevgili İnsanlar ve Elfler

Yılbaşı 2022 Tombala etkinliğimize katılan oyuncularımıza teşekkür ederiz.
Katılım sağlayan 26 oyuncu arkadaşımızdan 24 geçerli yanıt aldık.

Ödül kazanan tüm oyuncularımızı tebrik ediyoruz.
Kazanan oyuncularımız ticket açarak ödüllerini talep edebilirler.

Ödül kazanamayan oyuncularımıza bir sonraki etkinlikte başarılar dileriz.

Çekiliş numaralarını görmek için buraya tıklayınız.

Yılbaşı 2022 Tombala Etkinliği Sonucu

1. Inno Termos Çanta ve 300 :diamond:@Wezen
2. Innopolis Oyunu ve 300 :diamond: @windstorm
3. Inno Güneş Gözlüğü ve 300 :diamond: @ffelhan
4. Inno Metal Mug ve 300 :diamond: @erassia
5. Inno Mini Futbol Topu ve 300 :diamond: @vona52
6. 500 :diamond: @KonstantiN
7. 250 :diamond: @blumoon
8. 250 :diamond: @klassman74
9. 250 :diamond: @volking
10. 250 :diamond: @seren01

3. tombalayı 3 oyuncu arkadaşımız aynı anda gerçekleştirdi.
Sıralamayı belirlemek için yapılan çekiliş sonucu aşağıdadır.
345.png

9. tombalayı yine 3 oyuncu arkadaşımız aynı anda gerçekleştirdi.
Sıralamayı belirlemek için yapılan çekiliş sonucu aşağıdadır.

91011.png

Umarız bundan sonraki etkinliklere daha çok oyuncumuz katılım gösterir ve ödüllerimiz de daha çok oyuncuya ulaşır.

*Önemli Not: InnoGames tarafından gönderilecek olan Inno Termos Çanta, Innopolis Oyunu, Inno Güneş Gözlüğü, Inno Metal Mug ve Inno Mini Futbol Topu ücretsiz olarak adresine gönderilecektir. Ancak buna rağmen postalama hizmetleri tarafından gümrük vergisi ödemeniz istenebilir. Bu ödemenin gönderici tarafından yapılması mümkün olmadığından, alıcı tarafından yapılması gerekmektedir.

Elvenar Türkiye Ekibi
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yukarıda görüldüğü üzere etkinliği kazandık ama üzerinden 6 ay geçecek bir bilgi bile verilmedi. Bunun sebebi ne bilmek isterim.
Ödüller benim yerime acaba başka birine mi gönderildi sayın yöneticiler bilmek istiyorum. İnno bu ödülleri alıp gönderecek parayı TR serverlarından toplayamıyor mu bilmek istiyorum. Veremeyeceği bir ödülü İnno neden verir bilmek istiyorum.
İnno ya bu konu hakkında kapsamlı bir mailde hazırlıyorum.
İlk 5 sıradaki arkadaşlar sizler ödüllerinizi alabildiniz mi ?

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Yarışma sonrasında açılan ticketlarda verdiğiniz bilgiler doğrudan merkeze yönlendirilmektedir. Bu ticketlarda yer alan ve sizlerden gelen bilgilere bir ekleme/çıkartma yapılmamaktadır. Bir oyununcunun ödülünün başka bir oyuncuya gönderilmesi söz konusu değildir.

Ödül kazanan ve ödülü ulaşmayan başka bir arkadaşımız var ise bizlere mutlaka ticket açsın. Bu durumu tekrar ileteceğiz ve hızlıca çözülmesini talep edeceğiz.

Wezen

Çalışkan Üye
Burada sorun ne kazandığın ile alakalı değil kaldı ki bir hediyenin evle benim gözümde aynı değeri vardır. 6 aydır zaten bu konuyu toplasan ticketten 2 kere yazdım.
Şuan forumda bir etkinlik yapsınlar ödül yok desinler ilk ben katılırım. Bu olaydan sonra ödül olunca maalesef artık hiç bir etkinliğe katılmıyorum.
Bunda 2 ay önce attığım ticakette belirttim ödül yok deyin , hediyeyi elmasa çevirin verin İnno gibi firmadan yine de bir BİLGİ ve İLGİ yok.
Ben bu oyunu 5 yıldır oynuyorum, 8 yıldır oyunu oynayan vardır yılda zaten 1 veya 2 kere hediyeli etkinlik yapıyorsun onlarda böyle İLGİSİZCE olunca isyan ediyorum.
Senin gibi basit düşünen birine şimdi BİLGİ ve İLGİ için bunları yazdığımı anlatmaya çalıştım. Boşa uğraştım ama sorun yok anlayana kadar anlatırız :)

Son düzenleme:

DeliDumrul

Yeni Üye
Seni anlamaya çalıştığımı nerden gördün:=)
Umarım suluğa tez zamanında ulaşırsın yanında bonus olarak sevgi, ilgi ve alaka da gelir :=)

Son düzenleme:

Wezen

Çalışkan Üye
İnsan vücudun da olduğu gibi maalesef her yerde zararlı virüsler çıkabiliyor.
Sorun yok kaşıntısı olan laf atar alıştık bunlara daha fazla buraya yazmanın kimseye daha önce de yararı olmadı yine olmayacak. Daha çok zararı olacak. Rahat durmayıp yine laf sokacaksın biliyorum az çok senin kim olduğunu da biliyorum. Rahatına bak istediğin gibi takılabilirsin.

Dediğin gibi diyelim inşallah gelir hediye yanında ilgi ve alaka da beklediğim budur teşekkürler.