• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yanıp Sönen Büyü Akademisi ve Kışla

• Konuyu başlatan DeletedUser336
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser336

Guest
Kışla ve büyü akademisinde üretim bittiği halde takılıp yanıp sönen üretimler var. Çok uzun zamandır. Güncelleme ile ya da çerez temizleme ile hallolmuyor. yanıp sönerken ilave edilen yeni üretim de hataya sebep oluyor, oyun yeniden başlıyor.

Tel'den laptopa net sağlayan ben için çok kota demek bu!!!
rEmP0V.png

DeletedUser3

Guest
Bu konuda herhangi bir bildirim bize ulaşmadı ve kendi hesaplarımızla test ettiğimizde her şey normal görünüyor. Tarayıcınızla alakalı gözüküyor. Google Chrome mu kullanıyorsunuz? Google Chrome yerine yeni bir başka tarayıcı indirerek dener misiniz. Mesela Opera olabilir. Mozilla olabilir. Sonucu iletirseniz seviniriz.

Not: Ekran görüntüsünde oyunda grafiksel deformasyonlar olduğunu görmekteyiz. Mesela çizgiler çıkmış. Tarayıcınızın zoom ayarı ile oynanmışsa bundan kaynaklıda olabilir. Lütfen tarayıcınızın zoom ayarının normal durumda olduğunu kontrol ediniz.

Ayarlar -> Yakınlaştır > %100 olmalıdır.

DeletedUser336

Guest
zoomla ilgisi yok. mozilla da kullanıyorum ara sıra ama orada da oluyor. kısa bir süredir de değil yani... sinyal gibi en son slot yanıp sönüyor...

DeletedUser3

Guest
İlginç. Peki tüm birimlerde mi oluyor belli bir birimde mi? Birde üretim bittiğinde yanıp sönen üretimler var dediniz. Üretim bittiyse yapı üzerine tıkladığınızda üretimleri topluyor olmanız lazım zaten sizi hiç yapının içerisine sokmaması lazım. anladığım kadarı ile yapının içine girebiliyorsunuz. Hatayı bu yüzden alıyorsunuz.

DeletedUser336

Guest
büyü akademisi ile kışlada oluyor. tamamlanan birim ekranda 0 gözüküyor. son slot bir boşalıyor, bir doluyor...

DeletedUser3

Guest
Teşekkürler, hesabınıza baktığımda süreler ile ilgili bazı gariplikler olduğunu tespit ettim. Şirkete iletiyorum. Bildiriminiz için teşekkür ederiz.

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Pc saatinin, internet saati ile tam doğru olarak senkroniza çalışmadığı durumlarda bu olabilmekteymiş.

Bunun için şu adımları deneyebilirsiniz:

Sırası ile:
*Denetim masası
*Saat dil ve bölge
*Tarih ve saat
*İnternet saati
*Ayarları değiştir
*İnternet sunucusuyla eşitle kısmında tik olmalı
*Sunucu kısmında şu yazmalı: time.windows.com
*Şimdi güncelleştir

Bilgisayarı yeniden başlatın ve tekrar deneyiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.