• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Araştırma Yardım lütfen.

DeletedUser700

Guest
arkadaşlar bir sorum olacak tüccar II den toplanan kutsal tohumlarla ilgili ilgimi dikkatimi çektiği için takip ettim ekran resmi aldım sizde de böyle olan var mı acaba

29 haziran 2019 saat 21.05 2344 16.53
30 haziran 2019 saat 10.34 3155 14.26

iki oyun arasında aradan yaklaşık 13 saat geçmiş fakat gördüğünüz gibi oyunda 2 saat geçmiş gibi ve toplanan tohumların adedi de tabi ki çok eksik oluyor

çektiğim ekran resimlerini hata veriyor yükleyemedim..

DeletedUser700

Guest
vermiyor olur mu yaklaşık 24 saatte bir 7924 adet kutsal tohum veriyor ki tohumlar ilerleme açısından çok önemli ..evet ticket açtım bildirdim ama resimleri oraya da yükleyemedim neyse bakalım cevabı bekliyorum

iki oyun arasında aradan yaklaşık 13 saat geçmiş fakat gördüğünüz gibi oyunda 2 saat geçmiş gibi ve toplanan tohumların adedi de tabi ki çok eksik oluyor

.
Tohum miktarı salon seviyesine ve kadimlere göre değişikliği gösterebiliyor.
Ekran Resmi 2019-06-30 12.05.22.png

Ama wiki ye bakarsan tüccar 2 tohum vermiyor en az 3 veriyor.

Wiki de gördüğün yükseltme maliyeti , 2. seviyeden beri tüccar tohum üretiyor.

oracleofelves

Özel Üye
Tohum miktarı salon seviyesine ve kadimlere göre değişikliği gösterebiliyor.
1985 adlı eklentiyi görüntüle

Wiki de gördüğün yükseltme maliyeti , 2. seviyeden beri tüccar tohum üretiyor.
tamam hemen çemkiriyorsun :D dikkatli bakmamışım :D

@dirtyworld hocam sen 14:26 demişsin ya bu üretimin dolmasına kalan süre mi?
öyleyse 12:34 saatinde tekrar bakarsan 12 saat 26 dakika kalmış olacak yani tam 2 saat geçmiş olacak bu da
full üretimini mesela 8000 üretiyorsan 8,000/24=333 falan çıkar saatlik
666 artmış ise tabii bu örnek 8000 üzerinden
oradan anlarsın bence. doğru mu yapıyor yanlış mı

DeletedUser700

Guest
tamam hemen çemkiriyorsun :D dikkatli bakmamışım :D

@dirtyworld hocam sen 14:26 demişsin ya bu üretimin dolmasına kalan süre mi?
öyleyse 12:34 saatinde tekrar bakarsan 12 saat 26 dakika kalmış olacak yani tam 2 saat geçmiş olacak bu da
full üretimini mesela 8000 üretiyorsan 8,000/24=333 falan çıkar saatlik
666 artmış ise tabii bu örnek 8000 üzerinden
oradan anlarsın bence. doğru mu yapıyor yanlış mı

kalan süre..yani gece 9 gibi oyundan çıktığımda kalan süre 16.53 saatti
ertesi sabah saat 10 gibi girdiğimde ki yaklaşık 13 saat falan geçti kalan süre 14.26 idi neyse sorun halledildi.. cevap için teşekkürler

DeletedUser700

Guest
Belki erken toplama olayı var ya onunla karıştırmış arkadaşımız. :)

erken toplama ile karıştırmadım.. zaten akşam 9 gibi çıktığımda yarısı doluydu ve ben toplamayıp dolması için sabahı bekledim ama sabah 10 gibi girdiğimde 13 saat geçmesine rağmen dolmadığı gibi yarısı hala boştu ve kalan süre sanki 2 saat geçmiş gibi gösteriyordu beklememin amacı bir kaç gündür bu şekilde sürmesi ve benim habire beklentimden düşük tohum toplamamdı en sonunda o gece ekran resmi alıp çıktım sabahta farkı gördüm ve şüphelerim doğru çıktı.. ve ilgili yere gönderdim ama bana gelen cevap aynı sizin gibi erken toplamışsınız oldu.. oysaki dediğim gibi erken toplama olmadı sanırım onlarda sizin gibi anlamadı..:) bende uzatmadım cevabı kabul ettim ama şimdi bu konuda dikkatliyim..:) umarım anlaşılmıştır..:)

Son düzenleme bir moderatör tarafından: