• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yasak Harabeler Etkinliği Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Yasak Harabeler Etkinliği

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

Ben bu sefer uğraşmam 6 hesabım yeni devrede 6 saate bir gir çık topla, kule turnuva yap, yoruldum açıkçası bir de ana ödül güzel olsa da ebat büyük , geçen set için baya uğraştım ne olmuş depoda duruyor 2 takım. Görevler kendiliğinden olacaksa o etkinlik paraları harcarım o kadar, bir de unurym için etrafındakiler kaçırmam. Aklımda bir öneri var aslında, bir hayvan lazım bizlere, tıpkı Kül rengi Anka kuşu gibi yem süresi 30 gündü galiba, yemleyince o da etrafındaki etkinlik paraları toplayacak toplayınca da üzerine tıklayacağız ve alacağız onları. Boş boş konuşuyorum bu sefer demeyin :) bu yabancı sunucularda da dert olmuş, yok paralar görünmüyor, yok yorucu oluyor toplamak özellikle tarayıcıdan girenler şikayetçi, hatta tavuk veya horoz olabilir, şöyle görkemli renkli :))))
Mesele böyle bir şey şehirlerimizi süslense ne güzel olurdu :)
100-1002924_-png-bird.png

Ateş kuşumuz kıskanır onu görürse :))))

Katılan arkadaşlara başarılar, geçen senedeki seti tamamlamayan varsa bu fırsatı kaçırmayın, lig ödüllerde parçalar var güzel olmuş.

Raithen

Özel Üye
Hahahaha tipe bak.. seti ben kurarım kacirmam.. keske kul renkliyi bir daha verse.. ates i alacagiz diye ondan faydalanamadim ben..

DNDR-ASR

Süper Üye
yemleyince o da etrafındaki etkinlik paraları toplayacak toplayınca da üzerine tıklayacağız ve alacağız onları.

geçen etkinliğe kadar etrafa düşenleri hiç enikonu toplamadım gördüğümü aldım anca, bu konu da hiç derdim olmadı ama artık etrafa düşenler asıl amacından ziyade unuryum demek ve çok önemliler bunun üzerine böyle bir yapıyı ben de kafamda kurmuştum umarım yeterince talep vardır ve geçek olur

bu kısmı hiç önemli değil olsun da fark etmez ama, kuş değil ayı grubuna daha çok yakışır

Sloth-sleeping-3-580x386.jpg

tembel ayı, tembel hayvan ya da koala tipi yapı konuya daha bir uyardı :D

Son düzenleme:
Bensiz yapamıyorsun Kubrick dimi :))))))))
tembel ayı, tembel hayvan ya da koala tipi yapı konuya daha bir uyardı :D
Bende bu kısmına hiç katılmıyorum, senden ne farkı olacak, o da yatar bir şey toplamaz :)))), tavuk veya horoz şehrimizin her yerde gezer arar eşelenir ve toplar tüm etkinlik paracıkları :))), tek iyi tarafı bu bina ayı grubuna ait olursa binanın ebatı 3x3 olacak, kuş grubu bizde 4x4. :)

Şimdi Raithen gelir yine boş boş konuşuyorsunuz der :))))))

DNDR-ASR

Süper Üye
Bensiz yapamıyorsun Kubrick dimi :))))))))

şahıslarla bir ilgim, alakam yok, fikir güzel
ayrıca derdiniz ne anlamıyorum bile ama kesinlikle umurumda değil

senden ne farkı olacak, o da yatar bir şey toplamaz

bizim tembelliğimizi sembolize edecek ve 3x3 olacak

Şimdi Raithen gelir yine boş boş konuşuyorsunuz der :))))))

bu sefer boş konuşma değil mantıklı bir talep olabilecek bir şey yalnız şöyle bir sıkıntı geldi aklıma daha sonra
etrafa düşenlerin adedine göre değil toplama başına unuryum alıyoruz böyle bir bina olur ve bizim yerimize toplar dolunca da gidip alırsak bu bizim için tek toplama sayılır ve unuryumu ona göre alırız o zaman hiç bir anlamı olmaz anca yeni hesaplara yarar

Raithen

Özel Üye
Hahaha Yok bu sefer bos degil hakikaten.. tabi yapimcilar orada aktif olanlara bir odul olarak dusunduyse sehire dokulenleri bu cok olasi degil.. ama sirf farkli bir yerden de etkinlik parası toplansinsa hedef bu yapi olabilir.. kucuk olmasinda fayda var tabi..

DeletedUser1113

Guest
bu etkinliğin görev ve günlük hediye listesini bulamıyorum daha önceki etkinlik ve maceralara baktığım linkte çıkmıyor sayın yöneticiler ilgili likn güncellenmedi sanırım

Pann

Eski Ekip Üyesi
bu etkinliğin görev ve günlük hediye listesini bulamıyorum daha önceki etkinlik ve maceralara baktığım linkte çıkmıyor sayın yöneticiler ilgili likn güncellenmedi sanırım

Merhaba gizemiye,

Elvenar yöneticileri olarak, bizler hiçbir zaman görev ve ödül listesi paylaşmıyoruz. Resmi kanallarımız dışında ulaştığınız tüm veriler, oyuncular tarafından beta sunucusu kullanılarak elde edilen ve paylaşılan verilerdir. Beta sunucusu bildiğiniz gibi test sunucumuzdur, bu nedenle bu verilerin gerçek sunucular ile farklılık gösterebileceğini lütfen unutmayın.

Geçen etkinlik bir önceki etkinlik ondan bir önceki etkinlik de aynı, görevler bile benzer, yani değişen bir şey yok, koşturmadan tüm hesaplarda görevleri tamamladım. Setini tamamını bazı hesaplarım almış bazıları alamamış, şans işi sonuçta kimse de demedi zaten herkes setini tamamlayacak.
Set ebat olarak büyük yoksa kurardım, güzel mana kaynağı kendisi, görsel olarak da güzel, özellikle Yasak Harabeler binası.
Öneri olarak söylemek istediğim tek şey, rutin gelmeye başlamışlar bu etkinlikler , aradığım heyecan yok, yapsam da olur yapmasam da olur haline gelmişler, yine de zorlanmadan tüm görevleri yapılıyor ve setin bir parçası mi eksik veya 1 eser mi eksik hiç üzülmüyorum, zor bir şey isterdim, tabi ana ödülü da ona göre, şehre düşen her parçayı kaçırmadan her etkinlik parasını hesabı tutup o özel ödülü elde etmek için çaba vermek isterdim. Her zaman olmasa da 3 etkinlikten biri özel olmalı, yani senede 4 defa iyi bence, 4 fazla ise 2 de olur ama olursa da olur olmasa da olur demeyecek kadar güzel olmalı ana ödül.
Yaşlı Goleme ne olmuş acaba, oyunun açılışta ve geçişlerde görüyorum onu aklıma hikaye geliyor, devamı yok mu. :)

Raithen

Özel Üye
Etkinlik benim acimdan guzeldi ben sevdim, seti tamamladim ve kuracagim.. baska oduller aldim vs.. tatmin edici buluyorum etkinlikleri kolay gorevler karsiligi olarak bu yapilar uygun bana gore..

Soyle bir durum var ki cok sık etkinlik gelir oldu yorucu oluyor acikcasi.. lig mucadelesi vermek icin surekli girip sehre dokulenleri toplamak icin caba gosteriyorum.. sanki eskiden etkinlikler bu kadar sık degildi ya da ben yanlis hatirliyorum bilmiyorum..

Daha az ve daha etkili odullu etkinlikler olsa bence daha hos olabilir.. tabi sık etkinlik seven arkadaslar da vardir mutlaka.. onlara da saygi duyuyorum..