• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yazım Dili

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
Bu iletilmiştir zaten MisteR ama ne zaman çözüleceği konusunda henüz bir bilgi yok ne yazık ki.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bu bana bir sorun teşkil etmiyor zaten sadece bir öneriydi. :)
Nickin tam yazılması daha şık durmaz mıydı?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Ben giriş sayfası oturup seyretmediğim için bana fark etmez nasıl yazıldığını, oyunun içinde düzgün yazılıyor o bana yeter.:)

DeletedUser284

Guest
Sevgili dostlar, aslında hepimiz haklıyız :) Oyunda görsellik çok önemli ama şu an daha da önemli sorunlarımız var mesela; Cücelerimizi uğurladık ama hala görevler duruyor ( sanırım doyuramadık 2 ay boyunca kendilerini) Ve hala yeni çağ için yeterli genişleme alanı edinmek çabalarımız araştırmalara kaldı zira haritada 1 arpa boyu yol almak deyimi ile karşı karşıyayız:) Sevgili MisteR yakındığınız yazılım hatası ile sizi oyunun en şanslı oyuncusu ilan ediyorum.. Affınıza sığınarak:)

DeletedUser11

Guest
Sevgili dostlar, aslında hepimiz haklıyız :) Oyunda görsellik çok önemli ama şu an daha da önemli sorunlarımız var mesela; Cücelerimizi uğurladık ama hala görevler duruyor ( sanırım doyuramadık 2 ay boyunca kendilerini) Ve hala yeni çağ için yeterli genişleme alanı edinmek çabalarımız araştırmalara kaldı zira haritada 1 arpa boyu yol almak deyimi ile karşı karşıyayız:) Sevgili MisteR yakındığınız yazılım hatası ile sizi oyunun en şanslı oyuncusu ilan ediyorum.. Affınıza sığınarak:)
Merhabalar,

Tekrar tekrar söylediğim bir şeyi yineliyorum, "oyuna getirilebilecek büyük yeniliklerin uygulamaya geçmesi zaman alabilir lakin benim bahsettiğim ufak öneri ve hataların düzeltilmesi 1 dakika bile almaz"
Benim gözümden kolay kolay bir şey kaçmaz. Ufak bir detayı bile görme yetisine sahibim şükürler olsun. :) Burası çevrimiçi bir platform, dolayısı ile her öneri her hata bildirimi oyunu iyileştirmeye yönelik bir hamle olacaktır.
"Bakmak işle görmek farklı iki şeydir."

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser284

Guest
"Bakmak işle görmek farklı iki şeydir."
Haklısınız MisteR...
Bakmak ile Görmek arasındaki ince fark ;

Bakmak şahitliği, görmek derinliği ifade eder.

Bakmak sadece gözle olur. Görmek,akıl,kalp ve gözün devreye girmesiyle gerçekleşir.

Bakmak bir göz hareketi, görmek bir şuur faaliyetidir.

Bakışta geçicilik, görüşte seçicilik vardır.

Bakmak en fazla tanımakla, görmek anlayıp kavramakla sonuçlanır.

Bakınca yalnız seyrederiz, görünce bir hükme varırız.

Bakmanın üst seviyesi tanımak, görmenin ki ise yaşamaktır.

Bakan kişi anlatır, gören kişi sorgular ve yorumlar.

Bakınca kenardan tutarız, görünce iki elle sarılırız.

Bakınca severiz, görünce hayran oluruz.

Umarım hatayı düzeltmek adına sizin gibi algıları yüksek birine 1 dakikayı çok görmezler (-_-)

DeletedUser

Guest
MisteR görmüş olduğu bir hata ile ilgili paylaşımda bulunmuş. Hata dil hatasıdır. Bu yönetime açılmış bir konudur. Eğer konuyu beğenmeyen oyuncular varsa bu konudan uzaklaşabilir yorumlarıyla bu konuyu kirletmeyebilirler.

MisteR açtığın konu için teşekkürler umarım bir an önce düzelir.

DeletedUser

Guest
Hata ile ilgili zaten kimse yorum yapmadı, giris sayfasındaki nik yazılışı hep oyledi, sayin MisteR istekte bulunmuş, büyük küçük harf ayırımı yapılsın, ben de beni bu rahatsız etmediğini dile getirdim. Yorum yapma özgürlügü var, kirletme v.s üzerime alınmıyorum.:)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.