• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar'dan Haberler Yeni özellik Sezonluk Görevler

Özelliğin asıl ismi Season of Dreams Google çeviriye bakılırsa Düş Mevsimi oluyor yine de ben ona sezonluk görevler diyeyim bize gelince ismini öğreneceğiz. 75 gün süren bu görev serisi eski döndürebilen görevler yerine geçecek, yani eski tekrarlanan görevler iptal olacak.

2 çeşit görev olacak, günlük 4 tane ve her gün yenilenecekler, burada ben onları yaptım bu yüzden görünmüyorlar, çok basit görevler 3 görüş topla, sikke topla ,4-5 bp yatır yani bu tarz basit görevler.

Ekran görüntüsü 09-12-2022 00.11.28.png

Bir de haftalık görevler olacak, ister hemen yapın ister hafta içerisinde tamamlayın, görevler de gördüğünüz gibi çok kolay, bir şey yapmadan kendiliğinden olabilecek şeklinde:

Ekran görüntüsü 09-12-2022 00.11.47.png

2. resimde altta mor renkli tüyler var, hem günlük görevler hem haftalık görevler yaparak o tüylerden toplayıp ödülleri alabiliriz.
Toplamda ödül ilerlemesi içeren 10 sayfa var, resimlerde ilk ve son sayfa gösteriliyor.
Ayrıca etkinliklerdeki kraliyet ödüle benzer özel ödülleri içeren elmasla alabilecek sezon geçidi var, ödül ilerlemesinde altın çerçevesinde olanlar.

Ekran görüntüsü 09-12-2022 00.35.26.png

Ekran görüntüsü 09-12-2022 00.41.44.png

Yeterince tüy toplayan ve 50. ödüle gelebilen oyuncular bu özel binaya sahip olacaklar:
Ekran görüntüsü 09-12-2022 00.37.21.png

Son düzenleme:

Wezen

Çalışkan Üye
Ödül bakımından tatmin edici değişiklikler olmasını artık isterim.
Yapması zor olsun ama sonucuna ödüllerde iyi olsun.
%10 lütuflar için artık bizleri yormayın :) Mana , tohum vs. işte kare başına düşen miktarı orta sıralardaki yapıları karşımıza koyup durmayın.