• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Yeni ırk geliştirmeleri

DeletedUser559

Guest
İyi günler
Yeni ırk geldikten sonra Üretim Binaları limiti 19 'dan 23'e çıktı.Bu binaların görselleri ve kapladıkları alan bilgisi gibi diğer bilgiler Wiki sayfasına ne zaman eklenecek ? Şehir planlamasını ona göre yeniden düzenlemem gerekecek :(

DeletedUser3

Guest
İyi günler
Yeni ırk geldikten sonra Üretim Binaları limiti 19 'dan 23'e çıktı.Bu binaların görselleri ve kapladıkları alan bilgisi gibi diğer bilgiler Wiki sayfasına ne zaman eklenecek ? Şehir planlamasını ona göre yeniden düzenlemem gerekecek :(

Yeni savaş sistemi ile pek çok şey değiştiğinden Wiki sayfalarının neredeyse pek çok sayfası yeniliğe uğradı ve bir ekip sadece bu konuda çalışmalarını sürdürüyor. Savaş sistemi ile ilgili tüm güncellemeler sonlanmadan wiki sayfalarının tamamlanacağını söylemek ne yazık ki zor. Tamamlansa bile birde bunların tercüme edilme süreci var.

DeletedUser559

Guest
Yanıtınız için teşekkürler.Taksit taksit soruyorum ama kusura kalmayın az önce yazmayı unutmuşum :(
Konut,atölye ve Büyük salonunda boyutlarınıda yazarmısınız.Teşekkürler şimdiden

DeletedUser3

Guest
Seviye 22 ve 23:

Büyük Salon 7x6
Konut 4x3
Atölye 4x5

DeletedUser559

Guest
büyük salon büyütülüyor ha :(
Atölyede aynı şekilde :(

DeletedUser3

Guest
Açıkcası orman elflerine geldiğinizde mana veren kültür yapılarını inşa etmek ve bunları yollar ile büyük salonunuza bağlamak ilk başta yaşanılacak zorluklardan biri olacaktır. Yapı boyutlarından daha önemli bir konu bence bu şehrinizin tasarımını şimdiden planlamak istiyorsanız eğer. Hoş bunu orkları bitirme aşamasındayken düşünmelisiniz. Orklara yeni başladıysanız veya daha hiç geçmediyseniz henüz bu konuyu kafanıza takmayın :)

DeletedUser559

Guest
O da ayrı bir sıkıntı olacak.Nerden çıktıki bu mana olayı :( Ben stratejimi düşük kültür,fazla imalathane üzerine kurmuştum :( Daha bilgelik ve mucizeler deyim ama şimdiden plan yapıp ileriye dönük olarak hareket ederek ,yanlışlarla vakit kaybetmek istemiyorum :D Gerçi içimden birses o zamana gelene kadar başka yeniliklerde olacak diyorya neyse :D