• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni misafir ırkı beklemekteyiz

• Konuyu başlatan DeletedUser120
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser120

Guest
Artık yeni misafir ırk gelmeli yoksa bütün araştırmaları tamamlıcak kadar bilgi puanı biriktirmiş olucam:p

1GG8k5.jpg

DeletedUser11

Guest
Artık yeni misafir ırk gelmeli yoksa bütün araştırmaları tamamlıcak kadar bilgi puanı biriktirmiş olucam:p

1GG8k5.jpg
Merhaba Değerli @CiftciMehmet,

Epey puanınız birikmiş lâkin yeni ırk geldiğinde de kısa sürede bitirmiş olacaksınız BP'lerinizi kadim mucizelere yatırmayı da düşünebilirsiniz belki yoldaşlarınıza destek olmak iyi fikir olabilir, böylelikle yeni ırkı da hemen bitirip sonraki ırkı beklemek zorunda kalmazsınız. :)

Saygılarımla
MisteR

DeletedUser900

Guest
bu kadar bp nasıl toplanmış olabilir :)) Maşallah Hocam =)

DeletedUser11

Guest
bu kadar bp nasıl toplanmış olabilir :)) Maşallah Hocam =)
Merhaba Değerli @Mozik,

Şehirdeki hazine sandıklarından, turnuvalardan, kadim mucize yardımlarından kazanılabilir ve kazandıkça bilinmektedir. Demek ki epey zaman önce araştırmaları bitirip biriktirmeye başlamıştır.

Saygılarımla
MisteR

DeletedUser900

Guest
10 bp biriktikten sonra saat başı bp gelmiyor. Demek ki bu arkadaş saat başı geken bp leri beklemiyor. Başka sorum yok yargıç :D

DeletedUser11

Guest
10 bp biriktikten sonra saat başı bp gelmiyor. Demek ki bu arkadaş saat başı geken bp leri beklemiyor. Başka sorum yok yargıç :D
Evet beklemiyor ve yüzlerce BP'si yanıyor ama yapacak bir şeyi de yok. :)

Saygılarımla,
MisteR

DeletedUser120

Guest
günlük gelen bplere ihtiyaç duymuyorum araştırma kalmadığı için :)
kadimler içinde bp atıyorum zaten ;)

DeletedUser774

Guest
Loncasındakileirn rün binalarına atabilirdi hem rün toplardı ilerisi için oyunun kayıtlarında seviye 30 bilgileri bulunmuş sözüm meclisten dışarı :p

DeletedUser11

Guest
Loncasındakileirn rün binalarına atabilirdi hem rün toplardı ilerisi için oyunun kayıtlarında seviye 30 bilgileri bulunmuş sözüm meclisten dışarı :p
Oyuncunun aklında olan bir şeydir zaten bu, biz kendisi ile başbaşa bırakalım en iyisi. :)

Saygılarımla
MisteR

DeletedUser571

Guest
eee ne oldu bizim elementaller betaya gelmiş yok mu buraya geliş tarihinden bi haber?

DeletedUser919

Guest
eee ne oldu bizim elementaller betaya gelmiş yok mu buraya geliş tarihinden bi haber?
Merhaba figfig,

Konu ile ilgili gelişmeleri sizlere olabildiğince doğru ve hızlı bir şekilde sunmak için çalışıyoruz. Bildiğiniz üzere Beta ile Türkiye arasında farklılıklar vardır. Elvenar Türkiye ile ilgili gelişmeleri ve yenilikleri en uygun zamanda sizlere Duyurular kısmından mutlaka duyuracağız. Takipte kalın!
Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz