• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

İletişim Yeni Oyuncu - Boş Mesaj

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Sürekli yeni oyuncular tarafından şu tip mesajlara maruz kalıyorum: "dsafmdskfdsmşl", "...bbadfaed"...
Anlam veremediğim ve hemen hemen her gün bana yapılan bu durumun önüne nasıl geçeceğim?
Mesaj konusu ve içeriği sürekli gelişigüzel harflere basılmış bir mesaj alıyorum.
Her gün böyle mesajları silip geçiyorum da merak ediyorum sonu ne zaman gelecek? :D

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Eğer sürekli aynı oyuncudan rahatsız edici böyle mesajlar alıyorsanız bu mesajları bize önce rapor edip sonra destek sistemi üzerinden bu oyuncuyu şikayet edebilirsiniz. Ama süreklilik gerekir. Birkez yaptıysa müdahale etmemizi gerektirecek bir durum yok.

DeletedUser11

Guest
Eğer sürekli aynı oyuncudan rahatsız edici böyle mesajlar alıyorsanız bu mesajları bize önce rapor edip sonra destek sistemi üzerinden bu oyuncuyu şikayet edebilirsiniz. Ama süreklilik gerekir. Birkez yaptıysa müdahale etmemizi gerektirecek bir durum yok.
Merhabalar,

Aynı kişiden böyle bir olaya maruz kalmıyorum zaten öyle bir şey olsa mesajı bildiririm efendim farklı kişiler tarafından oluyor bu.
Neden bir insan bunu yapar hiç anlamıyorum doğrusu.

İyi Forumlar
MisteR