• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni Turnuvalar Hakkında Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser295

Guest
Bu şekilde olmasını çok daha yararlı buldum ben.Hem turnuvalardan zevk almış olacağız,hem de loncayı geliştireceğiz.

DeletedUser336

Guest
Erken konuşmayalım... ancak son yapılan tüm değişikliklerin gelişim yavaşlatmayı hedeflediğini düşünürsek buradan da genel netice olarak BP alımında ciddi bir azalma bekliyorum. Tahminim bu yönde... eee ekip çalışacak ki millet daha yavaş gelişsin. :rolleyes: Hele bi' görelim!

DeletedUser3

Guest
Turnuvalar değiştirildiği için yeni turnuvalar güncellemeden sonra başlatılacaktır. Planlamalarda bir değişiklik olmazsa perşembe günü.

DeletedUser

Guest
İlk yoldaşlık turnuvası bitince hangi yoldaşlık hangi sandığa kadar geldi paylaşımlarda bulunalım arkadaşlar genel durumu da görmüş oluruz.

İyi oyunlar dilerim.

DeletedUser120

Guest
turnuvaların yoldaşlıklara dönmesi olayı biraz toparlamış daha derli toplu durmuş bu güzel.
diğer konu ise ödüller bu ödülleri oyun içi zaten elde etme fırsatımız mevcut.
turnuvaları özel kılan birşeyler olmalı.tatlı bi rekabet olmalı..
yoldaşlık toplam skor x yoldaşlığı 35k ile 1.bitirdiyse
o yoldaşlıktaki bütün oyunculara diğer turnuva başlayana kadar değerli birşey verilip gerçekten değerli diyorum ki diğer turnuvada 1.belli olana kadar kazanan yoldaşlık elinde tutabilir.sonra bu ödül elinden alınır.kim birinciyse ona verilir.
inanın verdiği sıralama puanı beni hiç teşvik etmiyor turnuvaya.
geldiğinden beride çabalamış değilim.

ründür felan bunları bilidğim kadarıyla zaten turnuvanın 3.turunda alıyor oyuncu.

Lütfen şirkete iletin turnuvaları özel kılan birşey olmalı.
yoldaslıklar arası hafif tatlı rekabet olmalı.
beni savaşa birşeyler çekmeli.
kişiler arası savaşın olmuyacagını biliyoruz bunda ısrar etmiyoruz ama dedıgım konuda ucu açık biri sürü fikir çıkabilir.
kışla eğitim paralı derken savaş olayında boyut atlıyoruz günden güne.
ama hala ısınamadım bi türlü savaşmaya.

isbara

Çalışkan Üye
Ödüllerden ve sandık puanlarından pek memnun kalmadık. İleriki günlerde bunlara bir düzenleme getirilebilir.
bekledik denedim tecrübe ettim ve gördümki kesinlikle ve kesinlikle (çok üst seviye oyuncuların toplandıkları 3 - 5 ittifak harici ) hiçbir ittifak 3. sandıktan öteye gidemez 3. sandığa kadar verilen ödüllerde bir işe yaramaz. eski sitemde de turnuva hangi kalıntı üzerine ise o kalıntının bonuslu oyuncuları o kalıntıları toplamak için benim gibi çok az oyuncuda bp puanı kazanmak için turnuvalara katılıyordu, yeni sistemin ekstra bi getirisi olmadığı için (çünkü sandık açma puanları cok yüksek ve getirisi az) yine o kalıntı kime yarıyorsa onlar mücadele ediyor. ayrıca ittifakın diğer üyelerini turnuvaya çekmek istiyorsak mutlaka sandıklardan kalıntı +yüksek bp puanları veya nüfus+kültür sağlıyan ödüller konmalı rünler/büyüler kesinlikle çıkarılmalı ödüllerden bu kadar saygılar...

DeletedUser336

Guest
sandıkların içi dolmalı, puanları düşmeli, geriye kalan her şey aynen devam etsin bence:

Çiftçi Mehmet, senin bahsettiğin şey yapılırsa o bayrak, ödül, özel kılan şey her neyse muhtemelen ya bir ya iki yoldaşlığın elinde döner durur şahsi kanaatim...

Sıralama puanı da devam etmeli, beni teşvik eden şey BP, sıralama puanı ve kısmen rün... bu esnada takım arkadaşlarım da benim sandık puanlarımdan nasipleniyor bu da güzel bir şey, sakıncalı değil.

DeletedUser120

Guest
Tabikide her yoruma saygım var :)
Ama bide şu açıdan düşünelim oyunun başından beridir düzen bozmayan yoldaşlık
Bide oyunun başından beri oynayan oyuncular bunu kendi adıma demeden genel olarak sölüyorum
Birazda olsa bu aradaki fark azcık gözle görülür gibi olmalı
Süpriz yapıcak yoldaşlıklarda vardır buna eminim.ama sistem azcık rekabet gelmeli düşüncesındeyım
Ben kaç bölge açtım hep pazarlıkla sımdı böyle bı rekabet olsa yoldaşlıgım için urasırım

DeletedUser

Guest
Bence ;
1- Sandık puanları çok yüksek düşürülmeli.
2- Ödüller iyileştirilmeli. Yani daha çok işe yarar[kullanılan] ödüller konulmalı.
3-Yoldaşlık içinde sandık puanına en çok katkıda bulunan oyuncu veya oyuncular ayrıca ödüllendirilmeli. [Sıralama puanı ödülü dışında]
4-Savaş sistemi neredeyse kullanılamaz hale geldi. Biraz daha kolaylaştırılması lazım. Sadece kışla kurmuş bir oyuncu elindeki birimlerle savaşsa kazandığından çok kaybediyor. [Otomatik savaşta neredeyse hep kaybediyor, kendi savaşırken de kazandığından çok kaybediyor.] Galiba oyun yönetimi oyuncuları paralı asker kampı kurmaya zorluyor ?

Yoldaşlıklar arası rekabetten yana değilim. Çünkü yoldaşlıklar arasında zaten dengesizlik mevcut. İyi yoldaşlıklar zaten sandıkların büyük kısmını açar ve avantaj sağlar. Bazı avantajların bir kaç yoldaşlık içinde dönmesine karşıyım. Diğer yoldaşlıklarında ödül umudu olmalı.

Şu anlık aklıma gelenler bunlar. İyi forumlar.

DeletedUser284

Guest
Merhaba. bir sonraki turnuva 1 gün 5 saat diyor? Bu çok mantıksız bence. O kadar sürede yeterli asker yada madeni toplamak imkansız.

DeletedUser3

Guest
Sornaki turnuvalar bu şekilde olmayacak bir daha. Eski sistemde devam edecek. Bu ilk turnuva olduğu için ve güncelleme gününde oyuna aktarılması gerektiğinden böyle olmuştur. Tıpki geçen sene ilk turnuva başlangıcında olduğu gibi.

DeletedUser284

Guest
Anlıyorum.. Zaman kayması yüzünden böyle oldu diyorsunuz:) O zaman yoldaşlığımı hic zorlamayayım. Yatıp dinlensinler biraz (-_-)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

bncdsnc

Üye
Hey millet sizlere bir bilmecem var ;) Her sandık biner biner ardışık arttığına göre bu bağlamda 11. Sandık 9000 12. Sandık 10000 13. Sandık 11000 yani bizi şu sonuca götürmekte 9000+10000+11000=30000 eder ki bkz. şekil 1a emek nedir nasıl gösterilir :) SIRADAKİİİİİİİİİİİİİİİİ ;)

Eklentiler

• 13.SANDIK!.jpg
    13.SANDIK!.jpg
    873,7 KB · Görüntüleme: 8

DeletedUser3

Guest
Merhaba bncdsnc,

Bu durumda Maşallah demek gerekiyor sanırım. Tebrikler :eek:
Ama ekonomik krize girebilirsiniz dikkat edin.

DeletedUser

Guest
Bu durumda Maşallah demek gerekiyor sanırım. Tebrikler :eek:
Ama ekonomik krize girebilirsiniz dikkat edin.
Sayın Berhudarol, kriz bir şekilde atlatırız da, bu ekstra sandık olayı arkadaşımız şaka olarak yazmış gibi görünse de aslında şaka değil, istiyoruz yani, 11.- 15 arası daha sandık istiyoruz, ama tabi ona göre ödül da isteriz.
Lütfen iletirimisiniz. :)

DeletedUser3

Guest
Bu konuda yapımcılar ne düşünüyor tabii bilemiyoruz 10. sandığa ulaşmak kolay değil aslında ama şu başlık altına da yazarsanız iletilmesi için bir şansınız olabilir tabii, neden olmasın, ilginç bir öneri:
Temmuz 2017 - Süper Öneri Sunumları