• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar'dan Haberler Yeni ustalık tarifleri

Beta da yarından itibaren bize de artık yaklaşık 2 hafta sonra belki gelir.

screenshot-1.png

Ustalıkla ilgili başka bir dedikodu da var ama söylemeyeceğim. :)
Veya şöyle yapalım üstteki resimle şu andaki benim oyunda olan ustalık menüsü ile 1 tane fark bulursan söylerim, bulursan dedim çünkü senden başka kimse yok forumda , yoksa bulmak serbest . :))))

Ekran görüntüsü 16-09-2021 01.46.55.png

Ayrıca artık /who yapmana gerek kalmayacak, yoldaşlık menüsünden arkadaş listesine bakınca oyunda olanlar görünecek.
Resimlerin sağ alt köşesinde.

player online.jpg

Raithen

Özel Üye
Hahaha.. bir pencere daha var ekstra.. saka maka bunlar hep onerilerdi ve adamlar ciddi ciddi bu onerileri degerlendiriyor gelistirme yaparken.. bu cok guzel bir sey ve cok az oyun firmasi bunu yapiyor.. oyuncu fikrine deger veriyorlar..

Hahaha.. bir pencere daha var ekstra..
Yok bilemedin, o pencere standart, 3 seviye akademisi olduğu için geliştirme penceresi, çok ufak bir fark var ama çok etkili bir özellik olacak. :)

saka maka bunlar hep onerilerdi ve adamlar ciddi ciddi bu onerileri degerlendiriyor gelistirme yaparken.. bu cok guzel bir sey ve cok az oyun firmasi bunu yapiyor.. oyuncu fikrine deger veriyorlar..
Büyü parçaları sadece bizden değil diğer ülke sunuculardan da baya öneri gelmiş, online görünme özelliği beta da baya tartışma sebebi olmuş zamanında, yine de yapmışlar. Umarım diğer önemli olan öneriler de değerlendirecekler. İnno büyük bir firma, bir sürü çalışanı var, diğer bazı oyunlarda her ülkeye ait forum bile yok, destek sistemleri çok zayıf aylarca cevap bekliyorsun, Elvenar bu konuda gerçekten çok iyi, hali ile oyun içi satın alımları en pahalı oyunlardan biri , çünkü karşılığı da veriyorlar.

Raithen

Özel Üye
Ooo simdi fark ettim hakikaten cilgin bir sey olmus.. aciklama kalsin surpriz olsun gormeyen arkadaslara.. :)

İnadına söylemeyeceğim merak edin çok fena bir şey geliyor. :) Bakma kimse yazmaz geliyorlar sessiz okuyup kendi loncalarda yorum yapıyorlar, buna şahit oldum defalarca. :)))

Son düzenleme:

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Konusu açılmışken öneriler ile ilgili bir kaç şey söylemek istiyorum.

Öncelikle belirtmek istediğim "Büyü Parçaları" ile ilgili gelişmenin @mozartcapri arkadaşımızın önerisi ile gerçekleşmiş olduğu. O öneriyi sunduğumuz hafta; en çok konuşulan ve destek gören öneri bizimki olmuştu, yapımcılar hızlıca hayata geçirdiler.

Tabii ki bu öneri daha eski zamanlarda başka dünyalardan, hatta belki bizim tarafımızdan da yine önerilmiş olabilir. Sunduğumuz öneriler, o an için uygun koşullar oluşmadıysa, o sırada daha fazla konuşulan ve destek gören öneriler var ise veya öncelik sırasında değilse kabul görmeyebilir. Bu durum, o önerinin mantıksız olduğu veya bir daha asla kabul görmeyeceği anlamına gelmiyor.

Bu sebeple geçmişte yapmış olduğunuz önerilere hala ihtiyaç duyuyorsanız, belli bir zaman dilimi sonrasında tekrar önerebilirsiniz.