• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Yeni "YARIŞMA" Görev Serisi Hakkında Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Guest
Merhaba,

Verilen görevler ayrı ayrı zaman dilimlerine mi sahip olacak yoksa toplam süre olarak atanan 9 gün içerisinde yetiştirilmesi yeterli mi olacak?

DeletedUser3

Guest
9 gün içerisinde toplamda 17 görevi tamamlamalısınız. Ayrı ayrı değildir. Fakat tabii ki bazı görevleri tamamlamak diğerlerinden uzun sürebilir. Tam tersi olarak bazıları da çok daha kısa.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Tamamlarsak sonunda ne olacak ödül, hediye vs...?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Bu ikinci ödülde size gösteriliyor. Şu görev ilerleyişinizi gösteren ikinci ödülde. Ayrıca her görevin kendine has ödülleri de var.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bu 9 günün sonunda tekrar baştan mı 9 günlük yeni Yarışma olacak yoksa bir seferlik etkinlik gibi bir şey mi?
Sürekli mi olacak yani yeni özellik gibi?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Turnuvalar gibi değil mesela. Şimdilik tek seferlik olarak planlandı.

DeletedUser337

Guest
Ne demek tek seferlik o_O Çok güzel bir şey bu ayda bir kere yapılsın bari. Ben bayıldım. Umarım daha açamadığım kısımlardan görevler gelmez. Gelirse kötü :/

DeletedUser

Guest
görevleri tamamlamanın yanında ilk tamamlayan 10 kişiye şu odul var tarzında sınıflandırmalar da olacak mı?

DeletedUser3

Guest
görevleri tamamlamanın yanında ilk tamamlayan 10 kişiye şu odul var tarzında sınıflandırmalar da olacak mı?

Hayır böyle bir rekabet unsuru yoktur.

Ne demek tek seferlik o_O Çok güzel bir şey bu ayda bir kere yapılsın bari. Ben bayıldım. Umarım daha açamadığım kısımlardan görevler gelmez. Gelirse kötü :/

Görevler herkesin yapabileceği türden diye biliyorum. Tek seferlik olacağını sanmıyorum bende. Dediğiniz gibi ayda bir olabilir. Eminim yapımcıların kafasında bir plan vardır bu konuda :)

DeletedUser337

Guest
İlk tamamlayan gibi kıstas bence yanlış olurdu. Çünkü belli bir miktar asker eğit, bir bölge keşfet gibi görevler gördüm, bu görev süreleri kişden kişiye göre değişir. Çok ileri seviyedeyseniz bölge keşfetmeniz oldukça uzun sürecektir yada kışlanız gelişmemişse asker eğitim süreniz de uzun olacaktır. Böyle bir şey yapacaklarını ben sanmıyorum. Eğer olursa adaletsiz bir ortam olur.

Umarım her ay olur. Ben sevdim... Özellikle rün ödülü vermesi daha bi güzel olmuş. (Rün konusunda sıkıntılıyım da biraz :( )

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Fazladan gelen rün parçalarımı size verebilseydim verirdim zati yapıtı kurduktan sonra gelen rünler gereksiz bir yer kaplıyor.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser337

Guest
Merhabalar,

Fazladan gelen rün parçalarımı size verebilseydim verirdim zati yapıtı kurduktan sonra gelen rünler gereksiz bir yer kaplıyor.

İyi Forumlar
MisteR

Merhaba MisteR,

Sanırım Berhudarol bu fazla rün parçaları için bir yenilik geleceğini söylemişti. Yenilik geldiğinde pişmanlık duyabilirsiniz verdiğiniz için ^^ Ben daha yeni rün yapılarını da açamadım. Açtığım zaman epey bir ihtiyacım olacaktır :)

DeletedUser3

Guest
Kadim mucizelerinin seviyelerinin 15 e kadar yükseldiğini ve 1, 6 ve 11. seviyelerde halkaya 9 rün yerleştirmeniz gerektiğini biliyosunuz değil mi?
Toplam 27 rün, atıyorum 30 tanesinin kırılacağını varsayarsak 57 rün biriktirmelisiniz. Bu kadar fazla rün birikti mi elinizde? :rolleyes:

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

İleri lazım olacak lakin o anda ihtiyacım yok ise başkasının işini görmek adına elimdekileri verirdim. Paylaşımcı bir insanım bundan da pişmanlık duymuyorum. Böyle mutluyum. :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
İkili görevlere geldiğinizde, yani ya şunu yap ya da bunu yap denilen görevlerde ilk hangisini seçip yapmaya başladıysanız onu devam ettirmeniz gerekmektedir. Birini seçip yapmaya başladıktan sonra diğerine geçtiğinizde ilerleme sağlanmayacaktır. Bu bir hata değildir. Bilgilerinize sunarız.

Örnek:

20 bilgi puanı harca veya 2 bölge tamamla

5 bilgi puanı harcarsanız ve sonra 1 bölge tamamlarsanız görev sizden 15 bilgi puanı daha harcamanızı bekler tamamlanması için. Çünkü ilk olarak onu yapmaya başlamışsınızdır.